Vannastavno osoblje

 

Služba opštih poslova

Sekretar fakulteta Vesna Janjetović
Šef kabineta dekana Aleksandra Avramović
Samostalni stručnotehnički saradnik za studije i studentska pitanja Vesna Aleksandrić
Samostalni stručnotehnički saradnik za nastavu i doktorske studije Olivera Trajković
Samostalni stručnotehnički saradnik za osnovne studije i opšte poslove Kristina Obradović
Viši stručnotehnički saradnik za studije i studentska pitanja Svetlana Đukić
Viši stručnotehnički saradnik za opšte poslove Branka Mažibrada
Viši stručnotehnički saradnik za ostale delatnosti Tijana Obradović
Programer – inženjer Nenad Spasić
Viši stručnotehnički saradnik za ostale delatnosti Aleksandar Jovičić
Kurir Milica Vučković

 

 

Služba za finansijsko-ekonomske poslove

Rukovodilac finansijsko-računovodstvenih poslova Nemanja Obradović
Samostalni finansijsko-računovodstveni saradnik Mara Ličina
Referent za finanijsko-računovodstvene poslove Marko Nikolić
Referent za finanijsko-računovodstvene poslove Jelena Spasić
Referent za finanijsko-računovodstvene poslove Slađana Ikač
Službenik za javne nabavke Marko Božović

 

Pozorišni i radio studio

Samostalni stručnotehnički saradnik - Rukovodilac Pozorišnog i radio studija Veljo Gerasimović
Samostalni stručnotehnički saradnik za administrativne poslove mr Dragana Đorđević
Viši stručnotehnički saradnik za realizaciju scenskog i studijskog zvuka Bratislav Vasilić
Stručnotehnički saradnik za poslove rasvete Gordana Pantelić
Stručnotehnički saradnik za opremanje vežbi, ispita i projekata Dušan Popović
Stručnotehnički saradnik za scenski kostim Ana Milojković

 

Filmski i televizijski studio

Samostalni stručnotehnički saradnik  - Rukovodilac Filmskog i televizijskog studija Višnja Nikitin
Samostalni stručnotehnički saradnik za administrativne poslove FTV studija Tijana Medigović
Samostalni stručnotehnički saradnik za snimanje i dizajn zvuka Antonio Andrić
Samostalni stručnotehnički saradnik za administrativne poslove FTV studija Miroslav Đurđević
Samostalni stručnotehnički saradnik za snimanje foto i video materijala Marija Momić
Stručnotehnički saradnik za televizijsku tehniku Nebojša Smiljanić
Stručnotehnički saradnik za video tehniku Dejan Rajić
Stručnotehnički saradnik za rasvetu Petar Ćurčin
Stručnotehnički saradnik za rasvetu Dragan Pavlović
Stručnotehnički saradnik za ostale delatnosti u FTV studiju Sima Ćurković

 

Institut za pozorište, film, radio i televiziju

Urednik za naučnoistraživačku dokumentaciju i izdavačku delatnosti – Rukovodilac Instituta FDU mr Aleksandra Protulipac
Viši naučni saradnik dr Ljiljana Rogač Mijatović
Samostalni stručnotehnički saradnik za odnose sa javnošću i izdavačku delatnost mr Gorana Vencl
Samostalni stručnotehnički saradnik za međunarodnu saradnju dr Ksenija Marković Božović
Istraživač – pripravnik Tatjana Nikolić

 

Biblioteka

Samostalni stručnotehnički saradnik za rad u biblioteci - Rukovodilac biblioteke Dragica Bjekić
Samostalni stručnotehnički saradnik za rad u biblioteci Biljana Kosanović
Stručnotehnički saradnik za rad u biblioteci Tatjana Jovanović

 

Služba za održavanje zgrade

Rukovodilac poslova investicionog i tehničkog održavanja dr Saša Sailović
Viši stručnotehnički saradnik za ostale delatnosti Dragan Božović
Domar Marko Dimić
Majstor održavanja –vodoinstalater Miloš Krajnović
Majstor održavanja – stolar Dragan Muljajić
Majstor održavanja – električar Goran Radulović
Referent za zaštitu, bezbednost i zdravlja na radu Bratislav Slavković
Radnik obezbeđenja bez oružja

Rodoljub Slavković

Milan Mančić

Dejan Vidaković

Bratislav Perišić
Operater u kontakt centru Fatima Seljimi
Majstor održavanja dvorišta i zelenila Radovan Adamović
Čistačice

Slavica Nenadović

Anka Čenić

Marina Milutinović

Besira Sipahi

Mirjana Mančić

Mirjana Sadriu

Vanja Aleksić

Tatjana Fisenko

Svetlana Petronijević