Пријављени кандидати

ГЛУМA

 

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у петак 21. јуна 2019. године у 9 часова.

1. Бардак Тамара
2. Бијеловић Марина
3. Будисављевић Горан
4. Гавриловић Теодора
5. Гајић Милица
6. Ђорђевић Марта
7. Евтов Тијана
8. Ендрес Арпад
9. Јеремић Невена
10. Јовановић Андријана
11. Крунић Анђела
12. Лијешевић Марија
13. Маринковић Марија
14. Мартиновић Нина
15. Мијушковић Милица
16. Милићевић Митар
17. Миловановић (Саша) Сташа
18. Милосављевић Јелена
19. Миљковић Мила
20. Новаковић Лука
21. Обрадовић Мина
22. Остојић Сара
23. Пекић Милица
24. Петковић Невена
25. Петровић Анђела
26. Раца Нина
27. Родић Маша
28. Станковић Урош
29. Стојановић Вук
30. Стојановић Драгана
31. Тојагић Теодора
32. Трифуновић Матеа
33. Урбан Ђорђе
34. Чаркић Ђорђе
35. Шћекић Марта

 

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у петак 21. јуна 2019. године у 16 часова.

1. Бранковић Ана
2. Бубања Николина
3. Вранеш Милица
4. Гашовић Борисав
5. Димитријевић Ирена
6. Димитријевић Х. Невена
7. Драмићанин Алекса
8. Икић Љубица
9. Јовановић Д. Ива
10. Кнежевић Сара
11. Коцић Марија
12. Кремић Анђела
13. Лабус Милица
14. Маричић Јована
15. Миленковић А. Милица
16. Миленковић С. Милица
17. Милеташки Ана
18. Мишић Никола
19. Недељковић Жељана
20. Ожеговић Андријана
21. Павловић Душан
22. Павловић Миљана
23. Пејаковић Миодраг
24. Пешић Ивона
25. Радовановић Стефан
26. Радојевић Вања
27. Ранчић Анастасија
28. Роквић Александра
29. Станковић Невена
30. Стојадиновић Лана
31. Трифуновић Тодор
32. Ћурчић Софија
33. Шарчевић Зорана
34. Шумарац Јана

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у суботу 22. јуна 2019. године у 9 часова.

1. Алексић Теодора
2. Антонијевић Никола
3. Брнабић Матеја
4. Величковић Владица
5. Влајић Ђорђе-Виктор
6. Вујновић Теодора
7. Голубовић Лука
8. Димитријевић Богдана
9. Додиковић Јована
10. Ђорђевић Алекса
11. Ђукић Ирена
12. Ђуричковић Лана
13. Живковић Александар
14. Зејак Марија
15. Иванов Огњен
16. Иконић Марија
17. Јевросимовић Тара
18. Јовановић Ива
19. Кланшчек Милош
20. Коцић Кристина
21. Крстић Стефан
22. Кугић Александра
23. Миклушев Теодора
24. Миљковић Јана
25. Његомир Теодора
26. Обреновић Тамара
27. Пантић Драгана
28. Пејић Сара
29. Савић Исидора
30. Сармеш Никола
31. Станојчић Теодора
32. Степановић Кристина
33. Стојковић Анисја
34. Тасић Анђела
35. Тодоровић Теодора
36. Цицовић Лука

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у суботу 22. јуна 2019. године у 16 часова.

1. Арсић Вера
2. Балија Адин
3. Берић Арсеније
4. Биочанин Тијана
5. Велиновић Ивана
6. Вуковић Доротеја
7. Вулановић Александра
8. Гамбирожа Саша
9. Денић Сара
10. Деспић Тамара
11. Димитријевић Милица
12. Драгојевић Сара
13. Ђоровић Михајло
14. Живковић Невена
15. Здравковић Јана
16. Ковачевић Невена
17. Којић Јована
18. Кочовић Ана
19. Крупеж Марта
20. Лазић Ивана
21. Ласица Наташа
22. Марунић Миљана
23. Милосављевић Зоран
24. Николић Никола
25. Николовски Немања
26. Нонковић Марта
27. Павловић Марина
28. Пауновић Кристина
29. Радивојевић Никола
30. Станковић Јован
31. Станковић Стефан
32. Станојевић Јелена
33. Стевић Лука
34. Тривић Тијана
35. Хабаш Сара
36. Џоговић Снежан

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у недељу 23. јуна 2019. године у 9 часова.

1. Балаж Небојша
2. Богатиновић Ана
3. Бошковић Максимилијан
4. Данилов Михајло
5. Денић Лара
6. Дошен Теодора
7. Драговић Ангелина
8. Дулић Нађа
9. Ђан Валентина
10. Ђорђевић Анастасија
11. Ивановић Илија
12. Јовановић Уна
13. Јововић Милица
14. Кајтес Сара
15. Ковачевић Јанко
16. Колашинац Анђела
17. Максимовић Душан
18. Максимовић Миња
19. Марковић Ана
20. Милошевић Никола
21. Мићић Марко
22. Недељковић Невена
23. Нерац Ања
24. Николић Достана
25. Николић Оливера
26. Перишић Јован
27. Петровић В. Татјана
28. Петровић Марија
29. Петровић Р. Татјана
30. Радованчев Милена
31. Радосављевић Никола
32. Радосавчевић Јана
33. Савић Тања
34. Станковић Јована
35. Стефанов Милица
36. Ташков Милица
37. Тепшић Ирена

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у недељу 23. јуна 2019. године у 16 часова.

1. Алексић Марија
2. Анђелковић Јелена
3. Богојевић Анита
4. Вељовић Катарина
5. Видић Новак
6. Вукашиновић Ана
7. Вучић Сара
8. Добрић Андреа
9. Ђикић Јелена
10. Ерић Невена
11. Здравковић Братислав
12. Илибашић Алекса
13. Јадранин Јована
14. Јанковић Зорана
15. Јанковић Николија
16. Јовановић Миодраг
17. Калинић Ана
18. Кецојевић Маша
19. Костић Софија
20. Куч Филип
21. Лазаревић Александра
22. Микић Немања
23. Милашиновић Стефана
24. Милојковић Милица
25. Мишевић Владана
26. Петковић Марко
27. Петровић Теодора
28. Радојковић Александар
29. Ракочевић Михаило
30. Ристић Никола
31. Станаревић Мирјана
32. Стојнић Ивана
33. Тејић Страхиња
34. Томић Ана
35. Томић Душан
36. Ћурчић Ања

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у понедељак 24. јуна 2019. године у 9 часова.

1. Алексић Бранислав
2. Бићанин Теодора
3. Бојковић Миона
4. Бурић Петар
5. Вуковић Валерија
6. Вучај Дина
7. Гаћина Тоња
8. Дамјанов Јована
9. Делибашић Маша
10. Дугоњић Андрија
11. Ђого Марко
12. Ђокановић Никола
13. Ђорђевић Исидора
14. Ђорђевић Михајло
15. Кескеновић Милош
16. Крстић Жељко
17. Лазаревић Урош
18. Лазић Алекса
19. Лаловић Исидора
20. Марковић Душан
21. Миленковић Мина
22. Миловановић Александра
23. Миловановић, Горан, Сташа
24. Миљковић Ивана
25. Митровић Тијана
26. Остојић Марко
27. Перовић Јана
28. Полић Александра
29. Поповић Валерија Вања
30. Потпарић Лука
31. Радовановић Ања
32. Станић Драгана
33. Стефановић Наталија
34. Томић Анастасија
35. Шкрбић Теодора

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у понедељак 24. јуна 2019. године у 16 часова.

1. Бавељић Тамара
2. Бугарски Арон
3. Вокић Милица
4. Вујичић Лука
5. Деканско Јана
6. Димитријевић Д. Невена
7. Јемцов Андреј
8. Јовановић Теодора
9. Јовићевић Борис
10. Кокотовић Игор
11. Коматовић Кристина
12. Кончар Урош
13. Кујачић Јована
14. Куртић Катарина
15. Лазаревић Кристина
16. Лучић Павле
17. Милановић Анђелина
18. Миленковић Јелесијевић Александра
19. Милојковић Нађа
20. Милчић Тамара
21. Момчиловић Ђорђе
22. Николић Дијана
23. Осмокровић Лазар
24. Петричковић Јустина
25. Рашић Тамара
26. Станишић Миа
27. Станковић Лука
28. Танасковић Ана
29. Томић Магдалена
30. Ћирић Јасмина
31. Урошевић Андрија
32. Франовић Иван
33. Цвијановић Давор
34. Шавија Ана

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у уторак 25. јуна 2019. године у 9 часова.

1. Антонијевић Маша
2. Белић Нађа
3. Бошковић Никола
4. Брстина Ђуро
5. Вујић Виктор
6. Гајовић Сара
7. Гицић Милица
8. Голубовић Јован
9. Грбовић Милица
10. Динић Андрија
11. Драгнић Андријана
12. Ђаловић Лука
13. Ђорђевић Срна
14. Јањић Радосав
15. Јевремовић Катарина
16. Јовановић Анђелика
17. Јосиповић Раде
18. Ковачевић Софија
19. Костадинов Славиша
20. Латиновић Милан
21. Лукић Михаило
22. Новаковић Игор
23. Перишић Ксенија
24. Прњић Елена
25. Радојковић Сара
26. Радосављевић Лука
27. Ракић Стефан
28. Сладић Мина
29. Стојковић Андријана
30. Трајиловић Анђелина
31. Филиповић Ненад
32. Чупић Чубрило
33. Шибалић Милена

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у уторак 25. јуна 2019. године у 16 часова.

1. Бјелогрлић Алексеј
2. Вујадиновић Милош
3. Ђипало Ема
4. Жегарац Милош
5. Ивковић Анђела
6. Игњатовић Невена
7. Јокичић Јана
8. Коњик Анђела
9. Костић Вук
10. Лазаревић Златица
11. Лончар Сташа
12. Марковић Илија
13. Матијевић Страхиња
14. Мијатовић Марија
15. Миковић Јелена
16. Милић Наташа
17. Миловац Лидија
18. Миљковић Кристина
19. Миљковић Милица
20. Младеновић Ана
21. Могић Алекса
22. Недељковић Јана
23. Несторовић Тамара
24. Павловски Немања
25. Пеливановић Милан
26. Петковић Јелена
27. Петровић Петар
28. Поповић Дуња
29. Радовановић Василије
30. Стаменковић Ана-Марија
31. Стевановић Ања
32. Тодоровић Александар
33. Тодоровић Никола
34. Туцаков Дуња
35. Хрнчић Павле

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у среду 26. јуна 2019. године у 9 часова.

1. Арсић Теодора
2. Аћимовић Анка
3. Благојевић Иван
4. Бојић Сара
5. Борић Јелена
6. Васиљковић Ивана
7. Веселиновић Марија
8. Драгићевић Софија
9. Живић Драгана
10. Замбони Петра
11. Зец Ања
12. Јањић Јована
13. Јовановић Александра
14. Кирић Радмила
15. Кнежевић Наталија
16. Лазовић Урош
17. Иван Марко
18. Марковић Марија
19. Милошевић Војислав
20. Милошевић Љиљана
21. Минић Стефан
22. Мићовић Огњен
23. Мичић Ђорђе
24. Петухов Нађа
25. Радојевић Софија
26. Репић Ксенија
27. Рољић Игор
28. Стајић Лазар
29. Стојанац Александра
30. Стошевски Теодора
31. Танасковић Уна
32. Убипарип Анђела
33. Чкоњевић Татјана

КАТЕДРА ЗА ГЛУМУ

Кандидати који полажу испит за проверу склоности и способности у среду 26. јуна 2019. године у 16 часова.

1. Аранђеловић Анђела
2. Ашанин Александра
3. Богдановић Нина
4. Бранковић Душан
5. Булић Марија
6. Весић Драган
7. Дунић Душан
8. Ђунисић Катарина
9. Ђурић Наташа
10. Живановић Тања
11. Жикић Перишић Доротеја
12. Илић Матија
13. Јелић Маја
14. Јовичић Урош
15. Лазић Димитрије
16. Лазовић Милорад
17. Малбаша Ружица
18. Митровић Тамара
19. Младеновић Александар
20. Омеровић Јована
21. Павловић Марија
22. Петковић Дуња
23. Радовић Соња
24. Ракић Теодора
25. Савурдић Урош
26. Срејић Милица
27. Станојевић Мила
28. Тасић Данило
29. Ћебић Милош
30. Ћурчић Марина
31. Цветковић Јелена
32. Чалија Владан
33. Шумоња Маја
34. Шушић Андрија

 

 

ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА ПРОДУКЦИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

1. Алимпијевић Марта
2. Марковић Марко
3. Мијатовић Марија
4. Чанчар Теодора
5. Микић Марта
6. Поповић Симона
7. Мијушковић Марија
8. Урошевић Софија
9. Кочић Нина
10. Леонтијевић Мина
11. Кочијашевић Александра
12. Мемедовић Урош
13. Драговић Ана
14. Војводић Стеван
15. Бонџић Богдан
16. Бунчић Димитрије
17. Младеновић Данило
18. Сузовић Катарина
19. Томашевић Тамара
20. Гавриловић Наталија
21. Ерић Андреј
22. Вујовић Клара
23. Шекуларац Валентина
24. Узелац Никола
25. Милинковић Милица
26. Стојановић Душан
27. Михаљица Анђела
28. Стојановић Растко
29. Фишер Анабела

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 24. ЈУНА 2019. У 10 ЧАСОВА - ТЕСТ (УЧ. 38, 39)

 

 

ДРАМАТУРГИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ

1. Гаврић Александра
2. Делић Мина
3. Петровић Марко
4. Пољак Андреа
5. Ђуровић Алекса
6. Огњеновић Јелена
7. Крављача Душан
8. Марковић Теодора
9. Марковић Ана
10. Димитријевић Павле
11. Петровић Димитрије
12. Билановић Ања
13. Дамљановић Михаило
14. Вундук Ања
15. Мутавџић Анастасија
16. Јовановић Никола
17. Жарковић Димитрије
18. Милосављевић Дамјан
19. Вуковић Тамара
20. Станишић Никола
21. Ђикановић Урош
22. Маљковић Милош
23. Јовановић Ања
24. Миловановић Вукашин
25. Арбутина Милица
26. Николић Марио

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 24. ЈУНА 2019. У 12 ЧАСОВА -БИОСКОПСКА САЛА,
14 ЧАСОВА (УЧИОНИЦЕ 34 и 34а)

 

 

МЕНАЏМЕНТ И ПРОДУКЦИЈА
ПОЗОРИШТА, РАДИЈА И КУЛТУРЕ

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ

1. Љубић Милан
2. Најкић Ана
3. Димовић Гала
4. Илић Михаило
5. Миливојевић Јелена
6. Рамовш Миа
7. Милосављевић Адриана
8. Бушић Слађана
9. Марјановић Нађа
10. Милојковић Миљана
11. Вуковић Андријана
12. Станић Јелена
13. Лекић Бојана
14. Раичевић Анђела
15. Живковић Јована
16. Јелић Александар
17. Чеивановић Јелена
18. Јовановић Уна
19. Такић Марија
20. Бужек Ивона
21. Делчев Огњен
22. Обреновић Милица
23. Стојановић Ана

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2019. У 10 ЧАСОВА - ТЕСТ ОПШТЕ КУЛТУРЕ (УЧИОНИЦЕ 36,36a,40)

 

 

ПОЗОРИШНА И РАДИО РЕЖИЈА


СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ

1. Антин Ирена
2. Мијатовић Лука
3. Димитријевић Невена
4. Пајић Александра
5. Јанковић Ана
6. Радић Наташа
7. Голубовић Лука
8. Ђуровић Јована
9. Павловић Стефан
10. Михаиловић Никола
11. Брадић Александар
12. Рибић Марко
13. Кљајић Никола
14. Ковачевић Јанко
15. Петер Ференц Владимир
16. Таровић Сташа
17. Везмар Дајана
18. Маринковић Петар
19. Куленовић Исидора
20. Словић Младен

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2019. ГОДИНЕ У 10 ЧАСОВА -
(УЧИОНИЦА 38 )

 

 

ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА РЕЖИЈА


СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

1. Милка Ђукић
2. Ана Ђуровић
3. Урош Станисављевић
4. Лазар Шутиловић
5. Павле Мијановић
6. Лука Борозан
7. Јована Лазин
8. Мирјана Грабић
9. Дуња Белић
10. Василије Чолан
11. Никола Ристић
12. Денис Реџић
13. Никола Обрадовић
14. Огњен Матић
15. Ива Масић
16. Бранислав Стошић
17. Кристина Ђорђевић
18. Страхиња Поповић
19. Новак Шипетић
20. Борис Симић
21. Дамјан Петровић
22. Димитрије Јеремић
23. Вукашин Маринковић
24. Катарина Блажић
25. Милана Миљковић
26. Душан Цвијетић
27. Павле Јововић
28. Нина Поповић
29. Тина Величковић
30. Соња Лакава
31. Наталија Милојковић
32. Димитрије Крстајић
33. Вук Рађен
34. Невен Липовац
35. Василије Вељковић
36. Никола Савков
37. Борис Обренов
38. Лазар Стаменковић
39. Милош Ињац
40. Алекса Митровић
41. Ивана Димитријевић
42. Александар Крстић
43. Ђорђе Јуришић
44. Ива Ижак
45. Михајло Малешев
46. Милица Миленковић
47. Тара Гајовић
48. Јелена Новаковић
49. Петар Лакић
50. Милутин Милошевић
51. Стефан Микић
52. Милан Томић
53. Урош Миловановић
54. Алекса Јанаћковић
55. Ђорђе Милачић
56. Вељко Ристић
57. Данило Лазовић
58. Лена Јовановић
59. Милош Глоговац
60. Сара Радуловић
61. Теодора Симић
62. Марко Јанићијевић
63. Новак Антонијевић
64. Анастасија Шмакова
65. Каранов Асја
66. Бајагић Немања

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2019. ОД 9:00 ДО 10:00 ЧАСОВА - ТЕСТ - УЧИОНИЦЕ 38,39 и 40, ОД 10:30 ДО 14:30 ЧАСОВА, ПРОЈЕКЦИЈА ФИЛМА - БИОСКОПСКА САЛА

 

 

МОНТАЖА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

1. Јована Андријашевић
2. Ана Перишић
3. Мина Радовић
4. Сергеј Шепетковски
5. Алекса Стаматовић
6. Алекса Косановић
7. Неда Живановић
8. Милица Живанчевић
9. Ђорђе Мировић
10. Миа Допуђа
11. Милан Јовановић
12. Мирко Пантелић
13. Василије Вујчић
14. Вељко Стефановић
15. Немања Студовић
16. Лазар Лазаревић
17. Алекса Стефановић

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2019. У 12:00 ЧАСОВА - ПИСМЕНИ ТЕСТ - УЧИОНИЦЕ 38 и 39.

 

 

КАМЕРА


СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

1. Иван Живковић
2. Јован Михајловић
3. Ђорђе Милорадовић
4. Урош Јовановић
5. Филип Олћан
6. Ања Симић
7. Милош Радовановић
8. Олга Ђуровић
9. Теодор Милошевић
10. Лука Хрубик
11. Матија Борбељ
12. Филип Тасић
13. Тина Драговић
14. Урош Степић
15. Ружица Ристивојевић
16. Анђела Петровић
17. Андреја Стамболија
18. Матеја Димитријевић
19. Предраг Деспотовић
20. Петар Николић
21. Ана Жежељ

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 24. ЈУНА 2019. У 10:00 ЧАСОВА -УЧИОНИЦА ФА1

 

 

СНИМАЊЕ И ДИЗАЈН ЗВУКА


СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА
ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ
ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА
У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

1. Љубица Петковић
2. Бојана Рувидић
3. Лазар Цигановић
4. Никола Павловић
5. Игор Николић
6. Иван Петровић
7. Иван Рајнингер
8. Лука Трутин
9. Милован Токин
10. Ана Матавуљ
11. Игор Лазаревић
12. Александар Хаџић
13. Милош Аћимовић
14. Ана Ћириловић
15. Василије Ракић
16. Страхиња Живковић
17. Јована Орешчанин
18. Немања Ђорђевић
19. Сава Миливојевић
20. Матеј Русмир
21. Игор Јадранин
22. Никола Ерић
23. Душан Банић
24. Марко Михаиловић
25. Коста Радосављевић
26. Никола Михаиловић
27. Вук Стојановић
28. Милан Симоновић
29. Никола Ђорђевић
30. Филип Павловић
31. Петар Вјештић
32. Димитрије Ђурић
33. Филип Митић
34. Сава Николић
35. Шћепан Гардашевић
36. Милан Шаш
37. Вања Иванчевић

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 24. ЈУНА 2019. У 9:00 - ТЕСТ ОПШТЕ КУЛТУРЕ - УЧИОНИЦЕ 38,39 и 40.