Наставно особље

ТитулаИмеПрезимеЗвање/Радно местоKatedreE-mailТелефонlatinica
АлександарИлићДоцентКатедра камереaleksandar.ilic@fdu.bg.ac.rs Aleksandar Ilic
АлександарЈаћићВанредни професорКатедра монтажеaleksandar.jacic@fdu.bg.ac.rs Aleksandar Jacic
мрАлександарМилетићДруго сарадничко звањеКатедра за глумуaleksandar.miletic@fdu.bg.ac.rsmr Aleksandar Miletic
АлександарКостићВанредни професорКатедра камереaleksandar.kostic@fdu.bg.ac.rs Aleksandar Kostic
дрАлександарТасковићРедовни професорКатедра за глумуaleksandar.taskovic@fdu.bg.ac.rsdr Aleksandar Taskovic
АлександарПавловићДоцентКатедра камереaleksandar.pavlovic@fdu.bg.ac.rs Aleksandar Pavlovic
дрАлександарЈанковићВанредни професорКатедра за теорију и историјуaleksandar.jankovic@fdu.bg.ac.rsdr Aleksandar Jankovic
дрАлександраМиловановићВанредни професорКатедра за теорију и историјуaleksandra.milovanovic@fdu.bg.ac.rsdr Aleksandra Milovanovic
АлисаСтојановићРедовни професорКатедра за позоришну и радио режијуalisa.stojanovic@fdu.bg.ac.rs Alisa Stojanovic
АнаТодоровскиСтручни сарадникКатедра монтажеana.todorovski@fdu.bg.ac.rs Ana Todorovski
АнаТомовићДоцентКатедра за позоришну и радио режијуana.tomovic@fdu.bg.ac.rs Ana Tomovic
мрАнаДалеореВанредни професорКатедра за филмску и телевизијску продукцијуana.daleore@fdu.bg.ac.rsmr Ana Daleore
дрАнаМартинолиВанредни професорКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеana.martinoli@fdu.bg.ac.rsdr Ana Martinoli
мрАндријаДимитријевићРедовни професорКатедра монтажеandrija.dimitrijevic@fdu.bg.ac.rsmr Andrija Dimitrijevic
АндријанаСтојковићДоцентКатедра за филмску и телевизијску режијуandrijana.stojkovic@fdu.bg.ac.rs Andrijana Stojkovic
АнкаКостићВиши стручни сарадникКатедра за глумуanka.kostic@fdu.bg.ac.rs Anka Kostic
БиљанаСрбљановићРедовни професорКатедра за драматургијуbiljana.srbljanovic@fdu.bg.ac.rs Biljana Srbljanovic
БиљанаАлексићРедовни професорКатедра за глумуbiljana.aleksic@fdu.bg.ac.rs Biljana Aleksic
БојанаНоваковић Скопљак Bojana Novakovic Skopljak
дрБорисДеспотРедовни професорКатедра за снимање и дизајн звукаboris.despot@fdu.bg.ac.rsdr Boris Despot
мрБошкоМилинРедовни професорКатедра за драматургијуbosko.milin@fdu.bg.ac.rsmr Bosko Milin
БраниславаСтефановићРедовни професорКатедра за позоришну и радио режијуbranislava.stefanovic@fdu.bg.ac.rs Branislava Stefanovic
БранкаПујић ЈовановићРедовни професорКатедра за глумуbranka.pujic.jovanovic@fdu.bg.ac.rs Branka Pujic Jovanovic
БранкоСујићВанредни професорКатедра камереbranko.sujic@fdu.bg.ac.rs Branko Sujic
мрВањаШибалићДоцентКатедра за филмску и телевизијску продукцијуvanja.sibalic@fdu.bg.ac.rsmr Vanja Sibalic
мрВелимирДејановићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску продукцијуvelimir.dejanovic@fdu.bg.ac.rsmr Velimir Dejanovic
дрВеснаЂукићРедовни професорКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеvesna.djukic@fdu.bg.ac.rsdr Vesna Djukic
ВладанПавићРедовни професорКатедра камереvladan.pavic@fdu.bg.ac.rs Vladan Pavic
ВладимирБараћСтручни сарадникКатедра за глумуvladimir.barac@fdu.bg.ac.rs Vladimir Barac
дрВлаткоИлићВанредни професорКатедра за теорију и историјуvlatko.ilic@fdu.bg.ac.rsdr Vlatko Ilic
ВукБошковићСтручни сарадникКатедра за драматургијуvuk.boskovic@fdu.bg.ac.rs Vuk Boskovic
мрГоранПековићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску продукцијуgoran.pekovic@fdu.bg.ac.rsmr Goran Pekovic
ГоранМарковићПрофесор емеритус Goran Markovic
ГоранТерзићРедовни професорКатедра монтажеgoran.terzic@fdu.bg.ac.rs Goran Terzic
дрГоранГаврићДоцентdr Goran Gavric
ДаницаПајовићДоцентКатедра за драматургијуdanica.pajovic@fdu.bg.ac.rs Danica Pajovic
ДаријанМихајловићВанредни професорКатедра за позоришну и радио режијуdarijan.mihajlovic@fdu.bg.ac.rs Darijan Mihajlovic
ДаркоБајићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуdarko.bajic@fdu.bg.ac.rs Darko Bajic
ДејанПејовићВанредни професорКатедра за снимање и дизајн звукаdejan.pejovic@fdu.bg.ac.rs Dejan Pejovic
дрДивнаВуксановићРедовни професорКатедра за теорију и историјуdivna.vuksanovic@fdu.bg.ac.rsdr Divna Vuksanovic
дрДијанаМарковићРедовни професорКатедра за глумуdijana.marojevic@fdu.bg.ac.rsdr Dijana Markovic
ДиноДолничарДоцентКатедра за снимање и дизајн звукаdino.dolnicar@fdu.bg.ac.rs Dino Dolnicar
др ум.ДобривојеМилијановићВанредни професорКатедра за снимање и дизајн звукаdobrivoje.milijanovic@fdu.bg.ac.rsdr um. Dobrivoje Milijanovic
мрДраганДимчићВанредни професорКатедра монтажеdragan.dimcic@fdu.bg.ac.rsmr Dragan Dimcic
ДраганПетровићРедовни професорКатедра за глумуdragan.petrovic@fdu.bg.ac.rs Dragan Petrovic
дрДраганВеселиновићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуdragan.veselinovic@fdu.bg.ac.rsdr Dragan Veselinovic
дрДраганаЧолић БиљановскиРедовни професорКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеdragana.colic.biljanovski@fdu.bg.ac.rsdr Dragana Colic Biljanovski
дрДраганаШумарац ПавловићВанредни професорdr Dragana Sumarac Pavlovic
ДрагутинЋирковићРедовни професорКатедра за снимање и дизајн звукаdragutin.cirkovic@fdu.bg.ac.rs Dragutin Cirkovic
ДушанПетровићРедовни професорКатедра за позоришну и радио режијуdusan.petrovic@fdu.bg.ac.rs Dusan Petrovic
ДушанМатејићСтручни сарадникКатедра за глумуdusan.matejic@fdu.bg.ac.rs Dusan Matejic
ЂорђеМилосављевићВанредни професорКатедра за драматургијуdjordje.milosavljevic@fdu.bg.ac.rs Djordje Milosavljevic
ЂорђеМарковићПредавач Djordje Markovic
ЕгонСавинРедовни професорКатедра за позоришну и радио режијуegon.savin@fdu.bg.ac.rs Egon Savin
дрЕнисаУспенскиРедовни професорКатедра за теорију и историјуenisa.uspenski@fdu.bg.ac.rsdr Enisa Uspenski
др ум.ЗоранМаксимовићРедовни професорКатедра за снимање и дизајн звукаzoran.maksimovic@fdu.bg.ac.rsdr um. Zoran Maksimovic
ЗоранаКозомарић Zorana Kozomaric
мрЗоранаПоповићВанредни професорzorana.popovic@fdu.bg.ac.rsmr Zorana Popovic
ИванШијакВанредни професорКатедра камереivan.sijak@fdu.bg.ac.rs Ivan Sijak
ИванСтефановићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуivan.stefanovic@fdu.bg.ac.rs Ivan Stefanovic
ИванСтанковићВанредни професорКатедра за филмску и телевизијску продукцијуivan.stankovic@fdu.bg.ac.rs Ivan Stankovic
дрИванМеденицаРедовни професорКатедра за теорију и историјуivan.medenica@fdu.bg.ac.rsdr Ivan Medenica
ИванаВујић КоминацРедовни професорКатедра за позоришну и радио режијуivana.vujic.kominac@fdu.bg.ac.rs Ivana Vujic Kominac
ИгорМаровићСтручни сарадникКатедра камереigor.marovic@fdu.bg.ac.rs Igor Marovic
дрИренаРистићВанредни професорКатедра за теорију и историјуirena.ristic@fdu.bg.ac.rsdr Irena Ristic
ЈанкоБаљакРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуjanko.baljak@fdu.bg.ac.rs Janko Baljak
ЈеленаМитровићДоцентКатедра за филмску и телевизијску продукцијуjelena.mitrovic@fdu.bg.ac.rs Jelena Mitrovic
ЈелисаветаТатић ЧутурилоДоцентКатедра за позоришну и радио режијуjelisaveta.tatic.cuturilo@fdu.bg.ac.rs Jelisaveta Tatic Cuturilo
дрКсенијаРадуловићВанредни професорКатедра за теорију и историјуksenija.radulovic@fdu.bg.ac.rsdr Ksenija Radulovic
дрЉиљанаМркић ПоповићРедовни професорКатедра за глумуljiljana.mrkic,popovic@fdu.bg.ac.rsdr Ljiljana Mrkic Popovic
дрЉиљанаРогач МијатовићВиши научни сарадникljiljana.rogac.mijatovic@fdu.bg.ac.rsdr Ljiljana Rogac Mijatovic
ЉубишаШпегарРедовни професорКатедра за снимање и дизајн звукаljubisa.spegar@fdu.bg.ac.rs Ljubisa Spegar
дрМајаВолкРедовни професорКатедра за драматургијуmaja.volk@fdu.bg.ac.rsdr Maja Volk
МајаМилош СамоловАсистентКатедра за филмску и телевизијску режијуmaja.milos.samolov@fdu.bg.ac.rs Maja Milos Samolov
дрМајаРистићВанредни професорКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеmaja.ristic@fdu.bg.ac.rsdr Maja Ristic
МаријаМиленковићРедовни професорКатедра за глумуmarija.milenkovic@fdu.bg.ac.rs Marija Milenkovic
дрМаринаМарковићРедовни професорКатедра за глумуmarina.markovic@fdu.bg.ac.rsdr Marina Markovic
мрМаринаФафулић МилосављевићДруго сарадничко звањеКатедра за филмску и телевизијску продукцијуmarina.fafulic.milosavljevic@fdu.bg.ac.rsmr Marina Fafulic Milosavljevic
МариоЛукиновићДоцент Mario Lukinovic
МартаБјелицаСтручни сарадникКатедра за глумуmarta.bjelica@fdu.bg.ac.rs Marta Bjelica
МартинаКривокапићСтручни сарадникКатедра за филмску и телевизијску продукцијуmartina.krivokapić@fdu.bg.ac.rs Martina Krivokapic
мрМиладинЧолаковићРедовни професорКатедра камереmiladin.colakovic@fdu.bg.ac.rsmr Miladin Colakovic
МиланТодоровићДоцентКатедра за филмску и телевизијску продукцијуmilan.todorovic@fdu.bg.ac.rs Milan Todorovic
МиленаМарковићВанредни професорКатедра за драматургијуmilena.markovic@fdu.bg.ac.rs Milena Markovic
дрМиленаДрагићевић ШешићРедовни професорКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеmilena.dragicevic.sesic@fdu.bg.ac.rsdr Milena Dragicevic Sesic
МиливојПавловићДоцент Milivoj Pavlovic
МилицаЂелић Milica Djelic
МилицаДракулићСтручни сарадникКатедра камереmilica.drakulic@fdu.bg.ac.rs Milica Drakulic
МилицаИлчићАсистентКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеmilica.ilcic@fdu.bg.ac.rs Milica Ilcic
МилошПавловићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуmilos.pavlovic@fdu.bg.ac.rs Milos Pavlovic
МинаОбрадовићСтручни сарадникКатедра за глумуmina.obradovic@fdu.bg.ac.rs Mina Obradovic
мрМиодрагМедиговићРедовни професорКатедра монтажеmiodrag.medigovic@fdu.bg.ac.rsmr Miodrag Medigovic
дрМиомирМијићРедовни професорdr Miomir Mijic
дрМирјанаНиколићРедовни професорКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеmirjana.nikolic@fdu.bg.ac.rsdr Mirjana Nikolic
др ум.МиркоСтојковићРедовни професорКатедра за драматургијуmirko.stojkovic@fdu.bg.ac.rsdr um. Mirko Stojkovic
НарцисаДаријевић МарковићВанредни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуnarcisa.darijevic.markovic@fdu.bg.ac.rs Narcisa Darijevic Markovic
НаташаЈанковићНаставник страних језика и вештина Natasa Jankovic
НебојшаБашићДоцентКатедра камереnebojsa.basic@fdu.bg.ac.rs Nebojsa Basic
дрНебојшаМрђаДоцентdr Nebojsa Mrdja
дрНебојшаРомчевићРедовни професорКатедра за теорију и историјуnebojsa.romcevic@fdu.bg.ac.rsdr Nebojsa Romcevic
НебојшаСавићевићРедовни професорКатедра монтажеnebojsa.savicevic@fdu.bg.ac.rs Nebojsa Savicevic
дрНевенаДаковићРедовни професорКатедра за теорију и историјуnevena.dakovic@fdu.bg.ac.rsdr Nevena Dakovic
НенадПоповићАсистентКатедра монтажеnenad.popovic@fdu.bg.ac.rs Nenad Popovic
НенадПрокићРедовни професорКатедра за драматургијуnenad.prokic@fdu.bg.ac.rs Nenad Prokic
НиколаЛежаићДоцентКатедра за филмску и телевизијску режијуnikola.lezaic@fdu.bg.ac.rs Nikola Lezaic
дрНиколаМаричићРедовни професорКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеnikola.maricic@fdu.bg.ac.rsdr Nikola Maricic
НиколаКокотовићРедовни професорКатедра за снимање и дизајн звукаnikola.kokotovic@fdu.bg.ac.rs Nikola Kokotovic
дрНинаМихаљинацДоцентКатедра за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културеnina.mihaljinac@fdu.bg.ac.rsdr Nina Mihaljinac
ОгњенОбрадовићАсистентКатедра за теорију и историјуognjen.obradovic@fdu.bg.ac.rs Ognjen Obradovic
ОгњенПопићВанредни професорКатедра за снимање и дизајн звукаognjen.popic@fdu.bg.ac.rs Ognjen Popic
ОлегНовковићВанредни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуoleg.novkovic@fdu.bg.ac.rs Oleg Novkovic
ПавлеЛазићДруго сарадничко звањеКатедра за глумуpavle.lazic@fdu.bg.ac.rs Pavle Lazic
ПавлеДинуловићАсистентКатедра за снимање и дизајн звукаpavle.dinulovic@fdu.bg.ac.rs Pavle Dinulovic
ПетарБенчинаСтручни сарадникКатедра за глумуpetar.bencina@fdu.bg.ac.rs Petar Bencina
ПетарПоповићВанредни професорКатедра камереpetar.popovic@fdu.bg.ac.rs Petar Popovic
ПредрагВелиновићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуpredrag.velinovic@fdu.bg.ac.rs Predrag Velinovic
мрРаденкоРанковићРедовни професорКатедра за филмску и телевизијску продукцијуradenko.rankovic@fdu.bg.ac.rsmr Radenko Rankovic
дрРадованКнежевићРедовни професорКатедра за глумуradovan.knezevic@fdu.bg.ac.rsdr Radovan Knezevic
РоманаВујасиновићСтручни сарадникКатедра монтажеromana.vujasinovic@fdu.bg.ac.rs Romana Vujasinovic
СветозарРапајићПрофесор емеритус Svetozar Rapajic
СлободанШијан Slobodan Sijan
др ум.СлободанСтанковићВанредни професорКатедра за снимање и дизајн звукаslobodan.stankovic@fdu.bg.ac.rsdr um. Slobodan Stankovic
СнежанаИвановићРедовни професорКатедра монтажеsnezana.ivanovic@fdu.bg.ac.rs Snezana Ivanovic
СнежанаТришићДоцентКатедра за позоришну и радио режијуsnezana.trisic@fdu.bg.ac.rs Snezana Trisic
СрданГолубовићВанредни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуsrdan.golubovic@fdu.bg.ac.rs Srdan Golubovic
СрђанКољевићРедовни професорКатедра за драматургијуsrdjan.koljevic@fdu.bg.ac.rs Srdjan Koljevic
др ум.СрђанКарановићВанредни професорКатедра за глумуsrdjan.karanovic@fdu.bg.ac.rsdr um. Srdjan Karanovic
СтеванКопривицаРедовни професорКатедра за драматургијуstevan.koprivica@fdu.bg.ac.rs Stevan Koprivica
СтефанИванчићАсистентКатедра за филмску и телевизијску режијуstefan.ivancic@fdu.bg.ac.rs Stefan Ivancic
СтефанАрсенијевићВанредни професорКатедра за филмску и телевизијску режијуstefan.arsenijevic@fdu.bg.ac.rs Stefan Arsenijevic
ТараМанићСтручни сарадникКатедра за позоришну и радио режијуtara.manic@fdu.bg.ac.rs Tara Manic
мрТеодора АнастасијаСтанковићРедовни професорКатедра за глумуteodora.stankovic@fdu.bg.ac.rsmr Teodora Anastasija Stankovic
ФеридКарајицаРедовни професорКатедра за глумуferid.karajica@fdu.bg.ac.rs Ferid Karajica
ФилипГринвалдДоцентКатедра за позоришну и радио режијуfilip.grinvald@fdu.bg.ac.rs Filip Grinvald