Пријављени кандидати - Мастер студије

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ ГЛУМА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

 

  1. БАБИЋ СВЕТОЗАР
  2. ЂОРЂЕВИЋ МАША
  3. ЖЕРАВИЦА МАРИЈА
  4. ЛАБУДОВИЋ МАРИЈА
  5. НИКОЛИЋ СТАНИСЛАВА
  6. СТЕВИЋ АНА

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ПЕТАК, 9. ОКТОБРА 2020. У 11 ЧАСОВА НА СЦЕНИ „МАТА МИЛОШЕВИЋ“

 

 

 

 

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ ПОЗИРИШНА И РАДИО РЕЖИЈА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. ЈОВИЧИЋ МАРКО
  2. КУЗМАНОВИЋ АНЂЕЛА
  3. ЛАЗИЋ ПАТРИК
  4. МИЈАТОВИЋ НЕВЕНА
  5. МИЛОШЕВИЋ МАКСИМ

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ЧЕТВРТАК, 8. ОКТОБРА 2020. У 10 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ 37А.

 

 

 

 

 

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ ДРАМАТУРГИЈА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

 

  1. МИЛАДИНОВИЋ НИКОЛА
  2. ПАРЕЗАНОВИЋ ИРЕНА

 

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ПЕТАК, 9. ОКТОБРА 2020. У 11 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ 34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕНАЏМЕНТ КУЛТУРЕ И МЕДИЈА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. БАЛАЋ ВАЊА
  2. БОЈАНОВИЋ САЊА
  3. ВИДАКОВИЋ ТЕОДОРА
  4. ВУЈАНОВИЋ ВАЊА
  5. ВУРУНА МИЛИЦА
  6. ДЕРУШЕК НАДА
  7. ДУРУТОВИЋ БОЈАН
  8. ЂУКОВИЋ МИХАИЛО
  9. ЂУРИЋ СОЊА
  10. ЖАРКОВИЋ МИРЈАНА
  11. ИВАКИЋ ДАМЈАН
  12. ЈОВАНОВИЋ МАТИЈА
  13. КРЏИЋ КАТАРИНА
  14. ЛАЗОВИЋ ДАНИЈЕЛА
  15. МИЛЕНКОВИЋ АРСЕНИЈЕ
  16. МИЛОСАВЉЕВИЋ МАРИЈА
  17. НИКИЋ СТРАХИЊА
  18. ПЕТРОВИЋ СТЕФАН
  19. РАДУМИЛО МИЛИЦА
  20. ТЕОДОРОВИЋ АНА

 

  1. АЛБИЈАНИЋ АЛЕКСАНДРА – студирање уз рад
  2. БАЦИЋ ЈЕЛЕНА – студирање уз рад

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ЧЕТВРТАК, 8. ОКТОБРА 2020. У 10 ЧАСОВА У ЗБОРНИЦИ ФДУ

.

 

 

 

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ ФТВ РЕЖИЈА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. ПЕТРОВИЋ НАЂА
  2. ЦВЕТКОВИЋ МИЛИЦА

 

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ЧЕТВРТАК, 8. ОКТОБРА 2020. У 10 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ 58

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ ФТВ ПРОДУКЦИЈА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. ЂОКИЋ ЛУКА
  2. ЂОРЂЕВИЋ НАЂА
  3. ЛУКИЋ УРОШ
  4. САЉКИНОВ СОФИЈА
  5. СТАНКОВИЋ ЂОРЂЕ
  6. ТОМОВИЋ КАТАРИНА
  7. ШМИГИЋ МИЛЕНА

 

  1. ПОПОВ ДАРКО – студирање уз рад

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ПЕТАК, 9. ОКТОБРА 2020. У 10 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ 35А – ИНТЕРВЈУ

 

 

 

 

 

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ КАМЕРА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. АНДРЕЈЕВИЋ ВЛАДИСЛАВ
  2. БАРТОЛ АЛЕКСАНДАР
  3. БУКУМИРОВИЋ СТАША
  4. МИШИЋ МИРОСЛАВ
  5. ТЕОФИЛОВИЋ МЛАДЕН

 

 

 

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ПЕТАК, 9. ОКТОБРА 2020. У 10 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ ФА-1

 

 

 

 

 

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ МОНТАЖА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

 

  1. ДЕЛИЋ МИЛА

                        

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ЧЕТВРТАК, 8. ОКТОБРА 2020. У 10 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ 48

 

 

 

 

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ СНИМАЊЕ И ДИЗАЈН ЗВУКА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. АНТОНИЋ НЕМАЊА
  2. БЕКРИЋ ЛУКА
  3. ВАСИЛИЋ БРАТИСЛАВ
  4. ВЛАДЕТИЋ ВЛАДИМИР
  5. ВУЧКОВИЋ МИЛУТИН
  6. ЖИВКОВИЋ ЈОВАН
  7. РАДОСАВЉЕВИЋ ДАВИД ЈОВАН
  8. САРИЋ ТЕОДОРА
  9. СПАСЕНИЋ НИКОЛА
  10. СТЕВАНОВИЋ ЂОРЂЕ

 

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ЧЕТВРТАК И ПЕТАК, 8. И 9. ОКТОБРА 2020. У 9 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ КС1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ

МОДУЛ РЕКЛАМА И МЕДИЈИ

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. АНТУНОВИЋ ВУКОТА
  2. ВРАЊЕШ ЂОРЂЕ
  3. ЂУРЂЕВИЋ ДЕЈАН
  4. КУКАЊАЦ ВУК
  5. ЛЕКОВИЋ НЕМАЊА
  6. ЛУЈИЋ ЛАНА
  7. МИЉКОВИЋ ТЕОДОРА
  8. ПЕТРОВИЋ НЕВЕНА
  9. ЧУБРИЛО КРИСТИНА

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ПЕТАК, 9. ОКТОБРА 2020. У 16 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ 35А – ИНТЕРВЈУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕОРИЈА ДРАМСКИХ УМЕТНОСТИ И МЕДИЈА

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

 

  1. КИДИШЕВИЋ НАТАЛИЈА
  2. КОВАЧЕВИЋ МАРИЈА
  3. САВКОВИЋ КАТАРИНА
  4. УСПЕНСКИ АНАСТАСИЈА
  5. ШКОКЉЕВ МАРИЈА

 

  1. МЛИНКО НЕВЕНА – студирање уз рад

 

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ЧЕТВРТАК, 8. ОКТОБРА 2020. У 10 ЧАСОВА У УЧИОНИЦИ 37

 

 

 

 

 

 

 

ДИГИТАЛНА ТРАНСФОРМАЦИЈА МЕДИЈА И КУЛТУРЕ

КАНДИДАТИ ПРИЈАВЉЕНИ

ЗА УПИС НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

 

  1. ЖИВКОВИЋ ЈОВАН
  2. ИЛИЋ ИГОР
  3. ЈЕФТИЋ ИКОНИЈА
  4. МАРКОВИЋ ДАНИЦА
  5. МАРКОВИЋ КРИСТИНА
  6. ПУАЧ ПРЕДРАГ
  7. СПАСИЋ НЕНАД
  8. ЧЕРЕКОВИЋ АЛЕКСАНДРА

 

 

 

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЋЕ СЕ ОБАВИТИ У ПЕТАК, 9. ОКТОБРА 2020. У 13 ЧАСОВА У ЗБОРНИЦИ ФДУ