„Инкубтор: право деце и младих на уметност“ на ФДУ

У петак 3. децембра, са почетком од 16 часова, на сцени „Мата Милошевић“, одржаће се у прва у низу активности пројекта „Инкубтор: право деце и младих на уметност“, који реализује Удружење за развој позоришта за децу и младе - АСИТЕЖ Србија, у сарадњи са Факултетом драмских уметности.

Циљ пројекта Инкубатор је стварање видљивог и интерактивног простора за дијалог и реализацију размене теоријских и практичних искустава о положају културе и уметности за децу и младе у различитим областима, а прва активност у виду серије интерактивних предавања и радионица намењена је студенткињама и студентима позоришних смерова ФДУ. Ауторке и модераторке радионица - Милена Деполо, Милена Богавац и Анђелка Јанковић, долзе из различитих сфера стваралаштва за децу и младе, те ће студенткиње и студенте упознати са својим истраживањима у овом домену и подстаћи их на дијалог и промишљање о потенцијалима стваралаштва за децу и младе.

• /uploads/attachment/vest/539/IMG_6898.jpeg