Пријављени кандидати - Основне студије уз рад

ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА ПРОДУКЦИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  УЗ РАД

У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

 

 

 

 

  1. Додић Данијела
  2. Мандић Маја
  3. Рајић Дејан
  4. Раковић Мишел
  5. Урошевић Софија

 

 

*Студенти којима је истекао статус студента и поново излазе на пријемни:

 

  1. Ковачевић Кузмановић Александар
  2. Праљак Срђан
  3. Станковић Марко

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 9. СЕПТЕМБРА 2019. У 10 ЧАСОВА – ТЕСТ (УЧ. ЗА СПЕЦИЈАЛИСТИЧКЕ СТУДИЈЕ)

 

 

 

ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА РЕЖИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  УЗ РАД

У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ

 

 

  1. Шотић Санда

 

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 9. СЕПТЕМБРА 2019. У 10 ЧАСОВА – уч. 46

 

 

 

Драмске и аудиовизуелне уметности

модул КАМЕРА

 

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА УЗ РАД

У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

 

 

  1. Степић Урош
  2. Воркапић Предраг
  3. Ћурковић Сима

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 10. септембра 2019. године  у 10 часова

 

 

 

Драмске и аудиовизуелне уметности

модул

СНИМАЊЕ И ДИЗАЈН ЗВУКА

 

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  УЗ РАД

У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

 

 

  1. Бабић Милутин
  2. Драгићевић Игор
  3. Ракочевић Катарина
  4. Крстић Стефан
  5. Вељковић Иван
  6. Мишић Никола
  7. Секулић Петар
  8. Јадранин Игор
  9. Рамић Урош
  10. Вуканац Бранко
  11. Ђуричић Предраг
  12. Петровић Петар
  13. Марчетић Константин
  14. Гавриловић Бранко
  15. Митић Филип
  16. Иванчевић Вања
  17. Радосављевић Коста

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 9. септембра 2019. године  у 9 часова

 

 

 

Драмске и аудиовизуелне уметности

модул МОНТАЖА

 

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА УЗ РАД

У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

 

  1. Јовић Владимир
  2. Стаматовић Алекса

 

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 9. септембра 2019. године  у  10 часова