Пријављени кандидати - Основне студије

ГЛУМА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

  1. Аврамовић Александар
  2. Аврамовић Бојана
  3. Аврамовић Тијана
  4. Алавиревић Анђела
  5. Алексић Катарина
  6. Антић Дуња
  7. Антић Лазар
  8. Антонијевић Никола
  9. Арнаутовић Ања
  10. Асентић Александар
  11. Аћин Јована
  12. Ашанин Александра
  13. Баљак Јована
  14. Бањац Ђурђија
  15. Бељић Владимир
  16. Берић Арсеније
  17. Бирчанин Кристина
  18. Битић Милица
  19. Бићанин Милица
  20. Благојевић Јелена
  21. Богатиновић Ана
  22. Богдановић Марија
  23. Богдановић Петар
  24. Богићевић Андреја
  25. Бојковић Миона
  26. Боричић Бојан
  27. Бошковић Никола
  28. Бранковић Василије
  29. Брзаковић Теодора
  30. Бубања Николина
  31. Бубић Бранкица
  32. Бујошевић Богдан
  33. Букарица Никола
  34. Буква Мина
  35. Булић Марија
  36. Бурић Петар
  37. Васиљковић Ивана
  38. Веселиновић Давид
  39. Веселиновић Марија
  40. Видић Новак
  41. Војиновић Лазар
  42. Врачар  Тамара
  43. Вугринец Стефан
  44. Вујадиновић Милош
  45. Вујичић Лука
  46. Вуковић Доротеја
  47. Вулановић Александра
  48. Вулетић Нина
  49. Вучај Дина
  50. Вучић Сара
  51. Вучковац Теодор
  52. Гавриловић Емилија
  53. Гајовић Сара
  54. Гамбирожа Саша
  55. Гаћина Тоња
  56. Глишић Марко
  57. Голубовић Јован
  58. Голубовић Лука
  59. Григоров Наталија
  60. Дамјанов Јована
  61. Дамјановић Јована
  62. Дедић Анђела
  63. Делић Милица
  64. Денковић Анђелија
  65. Десанчић Данило
  66. Деспић Тамара
  67. Димкић Јелена
  68. Додер Јана
  69. Дражић Наталија
  70. Дулић Нађа
  71. Дунић Душан
  72. Дуњић Анастасија
  73. Ђаловић Лука
  74. Ђедовић Теодора
  75. Ђорђевић Алекса
  76. Ђорђевић Исидора
  77. Ђорђевић Јована
  78. Ђујић Желимир
  79. Ђукић Огњен
  80. Ђукић-СпасојевићСрна
  81. Ђурић Јован
  82. Ђуровић Алекса
  83. Ерић Невена
  84. Жегарац Милош
  85. Живић Драгана
  86. Живковић Александар
  87. Живковић Невена
  88. Замбони Петра
  89. Здравковић Братислав
  90. Зејак Марија
  91. Зорзић Тамара
  92. Иванов Огњен
  93. Ивановић Илија
  94. Ивић Јелена
  95. Ивковић Анђела
  96. Ивковић Танасије
  97. Игњатовић Анђела
  98. Игњатовић Невена
  99. Икић Љубица
  100. Јанковић Анђела
  101. Јањић Радосав
  102. Јаћимовић Јована
  103. Јевтић Јован
  104. Јелић Мина
  105. Јешић Маја
  106. Јовановић Александра
  107. Јовановић Ива
  108. Јовановић Миодраг
  109. Јовић Сара
  110. Јовичић Владимир
  111. Јовичић Лазар
  112. Јосифовић Миа
  113. Јусић Војин
  114. Калинић Ана
  115. Каталина Анђела
  116. Качаревић Теодора
  117. Кечановић Вито
  118. Кљајић Марта
  119. Кнежевић Василије
  120. Кнежевић Вељко
  121. Козић Уна
  122. Којић Јована
  123. Кокотовић Игор
  124. Кокунешовски Николина
  125. Коњик Анђела
  126. Копил Анђела
  127. Костић Марија
  128. Котурановић Катарина
  129. Коцић Кристина
  130. Кремић Анђела
  131. Крибл Анђела
  132. Крстић Мина
  133. Крстић Михаило
  134. Крстић Стефан
  135. Круљ Урош
  136. Крунић Анђела
  137. Крупеж Марта
  138. Кузмановић Анђела
  139. Кујачић Јована
  140. Кулић Ања
  141. Купрешанин Ана
  142. Куртић Катарна
  143. Куч Филип
  144. Лазаревић Александра
  145. Лазаревић Урош
  146. Лазић Ивана
  147. Лазовић Милорад
  148. Лазовић Урош
  149. Ласица Наташа
  150. Лончар Сташа
  151. Лукић Анамарија
  152. Лукић Виктор
  153. Лучић Милица
  154. Мајкић Марко
  155. Мајсторовић Михаела
  156. Максимовић Душан
  157. Малушић Огњен
  158. Манасијевић Јована
  159. Маравић Ања
  160. Мараш Александра
  161. Марин Анастасија
  162. Марић Теодора
  163. Марковић Бисера
  164. Марковић Катарина
  165. Марковић Стефан
  166. Маруновић Анђела
  167. Матић Елена
  168. Мијаиловић Стефан
  169. Микић Немања
  170. Миклушев Теодора
  171. Миковић Јелена
  172. Милановић Анђелина
  173. Миленковић Милица
  174. Миленковић Мина
  175. Миленковић Теодора
  176. Милеташки Ана
  177. Милетић Јана
  178. Милијашевић Јелена
  179. Милић Виктор
  180. Милић Душан
  181. Миловановић Данило
  182. Милојевић Марија
  183. Милосављевић Анђела
  184. Милосављевић Зоран
  185. Милошевић Матија
  186. Милошевић Михаило
  187. Милошевић Никола
  188. Милуновић Петар
  189. Милутиновић Дарко
  190. Милутиновић Милица
  191. Милутиновић Сава
  192. Милчић Тамара
  193. Минић Стефан
  194. Мирковић Лука
  195. Митровски Стојан
  196. Мићић Ангелина
  197. Мићић Марко
  198. Мићовић Страхиња
  199. Михаиловић Невена
  200. Михајловић Милена
  201. Михајловић Милош
  202. Мичић Анђела
  203. Мичић Ђорђе
  204. Мишић Јована
  205. Мишић Матија
  206. Мишчевић Бојан
  207. Младеновић Бојана
  208. Могић Алекса
  209. Момировић Емилија
  210. Мулић Адријана
  211. Најкић Урош
  212. Недаковић Јелена
  213. Недељковић Ања
  214. Недељковић Жељана
  215. Недељковић Јана
  216. Недомачки Вања
  217. Несторовић Илија
  218. Несторовић Лука
  219. Нешковић Марија
  220. Николић Андреа
  221. Николић Марко
  222. Николић Милица
  223. Николић Павле
  224. Николић Томислав
  225. Нинковић Никола
  226. Новаковић Андреа
  227. Новаковић Игор
  228. Његомир Теодора
  229. Њежић Андреј
  230. Обрадовић Анђела
  231. Обрадовић Магдалина
  232. Орловић Милица
  233. Остојић Нађа
  234. Остојић Сара
  235. Павловић Марина
  236. Пајић Мила
  237. Панајотовић Јасна
  238. Папић Урош
  239. Папрић Влада
  240. Папрић Филип
  241. Пауновић Кристина
  242. Пејаковић Миодраг
  243. Пејић Војин
  244. Пејковић Михајло
  245. Пејчиновић Милош
  246. Пејчић Наталија
  247. Перић Милош
  248. Петковић Новица
  249. Петричковић Јустина
  250. Петровић Александра
  251. Петровић Анђела
  252. Петровић Анђела
  253. Петровић Анђелија
  254. Петровић Бојана
  255. Петровић Јана
  256. Петровић Јован
  257. Петровић Петар
  258. Петровић Петар
  259. Петровић Татјана
  260. Пећанац Вучен Вук
  261. Пешић Ивона
  262. Поповић Дуња
  263. Поповић Мирко
  264. Поповић Настасја
  265. Поповић Невена
  266. Поповић Николина
  267. Правиловић Јован
  268. Првуловић Василије
  269. Прибићевић Небојша
  270. Радивојевић Никола
  271. Радисављевић Огњен
  272. Радић Милош
  273. Радовановић Ања
  274. Радовановић Никола
  275. Радовановић Стефан
  276. Радовић Неда
  277. Радовић Нина
  278. Радојичић Богдан
  279. Радоњић  Андреј
  280. Радосављевић Динка
  281. Радосављевић Никола
  282. Ражнатовић Јелена
  283. Рајковић Тамара
  284. Ракић Стефан
  285. Ракић Теодора
  286. Ракочевић Михаило
  287. Ранчић Анастасија
  288. Рашић Татјана
  289. Родић Маша
  290. Рокић Јана
  291. Савић Барбара
  292. Савић Ивана
  293. Савић Силвија
  294. Савовић Станислава
  295. Салаховић Адриана
  296. Сармеш Никола
  297. Секулић Теодора
  298. Секуловић Раслав
  299. Синђелић Саша
  300. Спасић Анђелина
  301. Срећковић Јана
  302. Стаменковић Нина
  303. Станковић Јован
  304. Станојевић Ања
  305. Станојковић Дуња
  306. Стевић Лука
  307. Степановић Наталија
  308. Стефановић Милица
  309. Стефановић Наталија
  310. Стојадиновић Лана
  311. Стојаковић Никола
  312. Стојановић Слађана
  313. Стојиљковић Алекса
  314. Стојковић Андријана
  315. Стојковић Анисја
  316. Стојковић Николија
  317. Стојнић Ивана
  318. Столић Сара
  319. Стошић Будимир
  320. Стрика Марко
  321. Танасковић Уна
  322. Тасић Анђела
  323. Тасић Ђурђа
  324. Тасић Лазар
  325. Тасковић Александар
  326. Ташић Даница
  327. Тимотијевић Анђела
  328. Тица Марко
  329. Тодоровић Данило
  330. Тодоровић Јелена
  331. Тодоровић Никола
  332. Тодоровић Теодора
  333. Тојагић Теодора
  334. Томић Душан
  335. Томовић Божидар
  336. Топаловић Војин
  337. Тричковић Димитрије
  338. Ћебић Милош
  339. Ћировић Милица
  340. Ћурчић Софија
  341. Филиповић Божидар
  342. Филиповић Ненад
  343. Фишер Стефан
  344. Фукс Нина
  345. Хабаш Сара
  346. Халупа Вања
  347. Хаџи-Ђикић Јована
  348. Херцл Милица
  349. Хрнчић Павле
  350. Цвејић Анђела
  351. Цветковић Емилија
  352. Цветковић Милица
  353. Цвијановић Давор
  354. Чалија Влада
  355. Чаркић Ђорђе
  356. Читаковић Анђела
  357. Човић Александра
  358. Шавија Ана
  359. Шарановић Катарина
  360. Шарић Милош
  361. Шемић Теодора
  362. Шешлија Ана
  363. Шибалић Милена
  364. Шиник Николина
  365. Шишковић Далибор
  366. Шљукић Лазар
  367. Штевин Лука
  368. Штимац Димитрије

Распоред полагања пријемног испита за Глуму, по данима, можете видети ОВДЕ.

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ДРАМАТУРГИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ

 

  1. Антонијевић Новак
  2. Бранковић Огњен
  3. Величковић Михаило
  4. Вујинов Катарина
  5. Вундук Ања
  6.  Делевска Ана
  7. Димитријевић Софија
  8. Ђикановић Урош
  9.  Жарковић Димитрије
  10.  Зиндовић Маријана
  11.  Ивановић Дуња
  12.  Јовановић Никола
  13.  Косовац Коста
  14. Лукић Виктор
  15.  Мијатовић Иван
  16.  Милекић Теодора
  17.  Милићевић Валентина
  18.  Мусић Наталија
  19.  Мутавџић Анастасија
  20.  Новаковић Здравко
  21.  Огњеновић Јелена
  22.  Остојић Сара
  23.  Перуничић Алекса
  24.  Петровић Марко
  25.  Секуловић Јефимија
  26.  Сретковић Александар
  27.  Стефановић Душан
  28.  Шевић Вања
  29.  Шиљковић Лина

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 22. ЈУНА 2020. У 14 ЧАСОВА –БИОСКОПСКА САЛА

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА ПРОДУКЦИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

  1. Алимпијевић Марта
  2. Белинчевић Марко
  3. Божинић Јелена
  4. Бугарин Катарина
  5. Вукадиновић Душан
  6.  Гавриловић Наталија
  7. Глушич Марија
  8. Грбић Александар
  9. Дајовић Ана
  10. Ђурановић Ана
  11. Јоковић Данило
  12.  Ковачевић Лука
  13.  Костић Анђела
  14.  Леонтијевић Мина
  15.  Матејин Марко
  16.  Мијановић Павле
  17.  Минић Ксенија
  18.  Несторовић Лука
  19.  Николић Андреј
  20.  Петковић Јелена
  21.  Петровић Никола
  22.  Пјевић Јован
  23.  Радуловић Лена
  24.  Русмир Ана
  25.  Симовић Александра
  26.  Соле Катарина
  27.  Столић Милица
  28.  Тодоровић Мила
  29.  Ћупрић Марта
  30.  Ускоковић Коста

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 22. ЈУНА 2020. У 11,15 ЧАСОВА – ТЕСТ (УЧ. 38, 39,40a)

 

 

МЕНАЏМЕНТ И ПРОДУКЦИЈА

ПОЗОРИШТА, РАДИЈА И КУЛТУРЕ

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ

 

  1. Алексић Марија
  2. Арсић Андреа
  3. Брадић Александар
  4. Врањковић Радомир
  5. Врачар Тамара
  6. Гавриловић Софија
  7. Делчев Огњен
  8. Добросављевић Андреа
  9. Долић Никола
  10. Дрндаревић Душан
  11. Ђорђевић Андреа
  12. Ђука Сара
  13. Ђукић Катарина
  14. Ђурић Ана
  15. Жрвнар Анастасија
  16. Здравковић Исидора
  17. Илић Теодора
  18. Јовановић Андријана
  19. Јовановић Мила
  20. Јовић Сара
  21. Кнежевић Лена
  22. Константиновић Ана
  23. Крстић Ангелина
  24. Курајица Ивана
  25. Лазаревић Лука
  26. Лазић Теодора
  27. Манојловић Андрија
  28. Марковић Андреа
  29. Марковић Вук
  30. Марковић Никола
  31. Матић Ана
  32. Милорадовић Ленка
  33. Миљковић Мила
  34.  Митровић Александра
  35. Митровић Теодора
  36. Николић Ђурђа
  37. Нинић Ања
  38. Опачић Даница
  39. Павела Бланка
  40. Поповић Дарија
  41. Почуча Урош
  42. Првуљ Невена
  43. Путић Катарина
  44. Ристић Анђела
  45. Рубаковић Нина
  46. Станојевић Ирена
  47. Стојановић Ана
  48. Тадић Анђела
  49. Терзић Никола

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 26. ЈУНА 2020. У 10 ЧАСОВА  - ТЕСТ ОПШТЕ КУЛТУРЕ (УЧИОНИЦЕ 38,39)

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ПОЗОРИШНА И РАДИО РЕЖИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ

 

  1. Везмар Дајана
  2. Димитријевић Невена
  3. Драгашевић Никола
  4. Ђорђевић Марта
  5. Јосиповић Дајана
  6. Коцић Кристина
  7. Кузмановић Петар
  8. Маринковић Петар
  9. Мијовић Немања
  10. Митровић Тара
  11. Михаљица Анђела
  12. Новковић Ђорђе
  13. Рибић Марко
  14. Ристић Софија
  15. Станковић Слободан
  16. Токић Матеа

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 23. ЈУНА 2020. ГОДИНЕ У 10 ЧАСОВА – (УЧИОНИЦА 38 )

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА РЕЖИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

  1. Алекса Јанковић
  2. Александар Живковић
  3. Александар Пашалић
  4. Александар Сарић
  5. Ана Ћулум
  6. Вања Беломарковић
  7. Вања Вујин
  8. Вељко Тешић
  9. Виктор Танасковић
  10. Вукашин Ђурић
  11. Дамјан Петровић
  12. Ђорђије Петровић
  13. Ива Масић
  14. Ивана Димитријевић
  15. Инес Тодоровић
  16. Јана Шварц
  17. Јелена Новаковић
  18. Јован Илић
  19. Јован Правиловић
  20. Јована Лазин
  21. Катарина Петровић
  22. Лазар Шутиловић
  23. Лука Борозан
  24. Лука Пајовић
  25. Људмила Коробова
  26. Маја Јанковић
  27. Марко Пиперчевић
  28. Матеја Оберкнежев
  29. Матија Алексић
  30. Миа Новаковић
  31. Милана Миљковић
  32. Милица Миленковић
  33. Милош Глоговац
  34. Михаило Савић
  35. Михајло Малешев
  36. Михајло Тодоровић
  37. Невен Липовац
  38. Никола Мандић
  39. Никола Ристић
  40. Нина Поповић
  41. Павле Петровић
  42. Петар Бурић
  43. Петар Ђураковић
  44. Петар Лакић
  45. Предраг Мунишић
  46. Сара Ећимовић
  47. Соња Лакава
  48. Стефан Александар Кнежев
  49. Тадија Чалуковић
  50. Тамара Ивановић
  51. Федор Алексов
  52. Филип Бужанин
  53. Филип Шикман

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 22. ЈУНА 2020. ОД 10:00 ДО 11:30 ЧАСОВА – ТЕСТ – ЗБОРНИЦА, БИБЛИОТЕКА, ОД 11:00 ДО 13:00 ЧАСОВА, ПРОЈЕКЦИЈА ФИЛМА – БИОСКОПСКА САЛА

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ КАМЕРА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

  1. Анастас Стојиловић
  2. Анастасија Јовић
  3. Анастасија Мирчетић
  4. Ања Симић
  5. Вања Пршић
  6. Варвара Каљевић
  7. Вељко Ракоњац
  8. Димитрије Чутурило
  9. Ђорђе Живковић
  10. Ђорђе Рајковић
  11. Ђурђа Баждар Турајлић
  12. Ивана Миловановић
  13. Јелена Анђелковић
  14. Катарина Пурешић
  15. Киша Радић
  16. Лука Владисављевић
  17. Лука Хрубик
  18. Марко Миладиновић
  19. Матеја Димитријевић
  20. Матија Борбељ
  21. Милан Живковић
  22. Милош Танасковић
  23. Нађа Голијанин
  24. Никола Радишић
  25. Никола Терзић
  26. Нина Стојановић
  27. Реља Арсић
  28. Роман Волф
  29. Ружица Ристивојевић
  30. Сара Милановић
  31. Џејлан Ибрахимовић

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 22. ЈУНА 2020. У 10:00 ЧАСОВА –УЧИОНИЦА  ФА1

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ СНИМАЊЕ И ДИЗАЈН ЗВУКА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

 

  1. Алекса Николић
  2. Александар Момић
  3. Андрија Ковачевић
  4. Василије Ракић
  5. Вук Жугић
  6. Дамњана Дамњановић
  7.  Душан Банић
  8. Ђурађ Минић
  9. Иван Рајнингер
  10. Игор Јовановић
  11. Игор Кузмановић
  12. Игор Николић
  13. Јана Шантрић
  14. Јована Орешчанин
  15. Лазар Максимовић
  16. Лука Цветко
  17. Марко Михаиловић
  18. Матеј Русмир
  19. Матија Милошевић
  20. Миа Марјановић
  21. Милица Стојановић
  22. Милош Аћимовић
  23. Милош Марковић
  24. Михајло Тимотић
  25. Наташа Шормаз
  26. Немања Ђорђевић
  27. Немања Трајковић
  28. Никола Антанасковић
  29. Никола Ђорђевић
  30. Никола Мартиновић
  31. Никола Павловић
  32. Никола Перић
  33. Никола Ћурчић
  34. Огњен Младеновић
  35. Петар Вјештић
  36. Сава Миливојевић
  37. Сава Николић
  38. Софиа Кузмановић
  39. Софија Станковић
  40. Страхиња Живковић
  41. Страхиња Миљковић
  42. Тара Алексић
  43. Шћепан Гардашевић

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 22. ЈУНА 2020. У 9:00 – ТЕСТ ОПШТЕ КУЛТУРЕ – УЧИОНИЦЕ 38,39 и 40.

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ МОНТАЖА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

 

  1. Алекса Стаматовић
  2. Алексеј Јаковљевић
  3. Андрија Гркић
  4. Анђела Миљевић
  5. Бранислав Влаховић
  6. Братислав Радовановић
  7. Гаврило Костић
  8. Ива Ломас
  9. Иван Илић
  10. Јован Милетић
  11. Јована Андријашевић
  12. Марта Јанковић
  13. Матија Миљковић
  14. Милан Јовановић
  15. Милица Живанчевић
  16. Мина Јуларџија
  17. Наталија Николић
  18. Немања Глушац
  19. Немања Јанићијевић
  20. Никола Томић
  21. Павле Поповић
  22. Радмила Јеремић
  23. Тара Кољковић
  24. Теодора Ћирковић
  25. Уна Петровић Пољак
  26.  Асја Каранов

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 22. ЈУНА 2020. У  10:00 ЧАСОВА – ПИСМЕНИ ТЕСТ – УЧИОНИЦЕ 38 и 39.