Пријављени кандидати - Основне студије

ГЛУМА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА

У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

  1. Аврамовић Александра
  2. Аврамовић Тијана
  3. Адамовић Мина
  4. Адамовић Невена
  5. Алавиревић Анђела
  6. Алемпијевић Јовица
  7. Антонијевић Миона
  8. Антонијевић Наталија
  9. Антонијевић Никола
  10. Апостоловски Ања
  11. Аризановић Анђела
  12. Арнаутовић Ања
  13. Арсић Катарина
  14. Аћин Јована
  15. Бањанин Ђукић Ђурђија
  16. Батинић Марко
  17. Башовић Харис
  18. Бендић Исидора
  19. Берар Данило
  20. Бијелић Анђела
  21. Бирчанин Кристина
  22. Богатиновић Ана
  23. Богдановић Тијана
  24. Богићевић Андреја
  25. Божин Јелена
  26. Божић Алекса
  27. Божић Андреј
  28. Бошковић Никола
  29. Буква Мина
  30. Величковић Милена
  31. Вељковић Владимир
  32. Веселиновић Ратко
  33. Весић Драган
  34. Вилотијевић Иван
  35. Винчић Ана
  36. Витић Матија
  37. Владисављевић Марко
  38. Влчек Симона
  39. Војиновић Лазар
  40. Вранић Сара
  41. Вујановић Анђела
  42. Вујовић Јефимија
  43. Вујовић Лена
  44. Вукашиновић Лана
  45. Вукојичић Јована
  46. Вулетић Алекса
  47. Вулићевић Василије
  48. Вученовић Нађа
  49. Гавриловић Емилија
  50. Гаљевић Марта
  51. Георгијев Јована
  52. Глиџић Ања
  53. Глишић Марко
  54. Гребник Ана
  55. Гредић Матија
  56. Григоров Наталија
  57. Грујић Вукашин
  58. Гуџић Марија
  59. Дабижљевић Мира
  60. Дамјановић Јована
  61. Девић Јована
  62. Десанчић Данило
  63. Десница Тара
  64. Дидановић Јован
  65. Димитријевић Лука
  66. Димитријевић Невена
  67. Димитријевић Уна
  68. Димкић Јелена
  69. Додер Јана
  70. Додиковић Јована
  71. Драмићанин Вук
  72. Драшковић Уна
  73. Дрљача Милош
  74. Дугић Теодора
  75. Дуњић Анастасија
  76. Дурутовић Наташа
  77. Ђаловић Лука
  78. Ђидић Саша
  79. Ђокић Марија
  80. Ђорђевић Јелена
  81. Ђорђевић Наталија
  82. Ђорђевић Нина
  83. Ђорђиев Младен
  84. Ђукић  Ирена
  85. Ђукић Матеја
  86. Ђурашковић Лана
  87. Ђурђевић Матеја
  88. Ђурић Јован
  89. Ђурић Филип
  90. Ђуричковић Лана
  91. Ђусић Страхиња
  92. Жегарац Милош
  93. Жежељ Владимир
  94. Живановић Урош
  95. Живковић Александар
  96. Животић Марија
  97. Жужа Андрија
  98. Здравковић Братислав
  99. Зорзић Тамара
  100. Иванов Огњен
  101. Ивковић Лука
  102. Игњатовић Нађа
  103. Игњатовић Невена
  104. Илић Ања
  105. Илић Божур
  106. Исаиловић Тамара
  107. Искић Тијана
  108. Јаковљевић Кристина
  109. Јакуш Тамара
  110. Јанковић А. Анђела
  111. Јанковић Д. Анђела
  112. Јанковић Дејан
  113. Јарамаз Милош
  114. Јаћимовић Јована
  115. Јејинић Исидора
  116. Јеринић Милош
  117. Јовановић Александра
  118. Јовановић Андреј
  119. Јовановић Ива
  120. Јовановић Милица - Београд
  121. Јовановић Милица - Грделица
  122. Јовановић Христина
  123. Јовић Сара
  124. Јовичић Данијел
  125. Јовчић Ива
  126. Јоковић Исидора
  127. Јордановић Милан
  128. Јусић Војин
  129. Катић Ања
  130. Киров Ана
  131. Кљаић Јована
  132. Кљајић Владица
  133. Кљајић Марта
  134. Кљутић Катарина
  135. Кнежевић Анђела
  136. Кнежевић Вељко
  137. Кнежевић Наталија
  138. Ковач Јола
  139. Ковачевић Ивана
  140. Којић Јована
  141. Кокотовић Игор
  142. Кокунешовски Марина
  143. Колум Катарина Марија
  144. Коматина Стефан
  145. Копил Анђела
  146. Костић Богдан
  147. Костић Милица
  148. Котарац Миа
  149. Которанин Маша
  150. Котурановић Катарина
  151. Кочовић Ана
  152. Крковић Сара
  153. Крунић Јелена
  154. Крунић Стефани
  155. Кузмановић Анђела
  156. Купшрешанин Ана
  157. Курћубић Јана
  158. Лабовић Лука
  159. Лазаревић Урош
  160. Лазић Алекса
  161. Лазовић Милорад
  162. Ловчанин Исидора
  163. Лојаница Ђурђија
  164. Лончар Сташа
  165. Лукић Анамарија
  166. Лукић Виктор
  167. Лукић Милина
  168. Лукић Немања
  169. Максимовић Борис
  170. Максимовић Душан
  171. Максимовић Милица
  172. Максић Јована
  173. Манић Вишња
  174. Манић Ивана
  175. Манојловић Бојана
  176. Мараш Александра
  177. Маринковић Исидора
  178. Марковић Катарина
  179. Марсенић Страхиња
  180. Мартинов Јана
  181. Марчић Радован
  182. Масалушић Николина
  183. Матић Тијана
  184. Матковић Милош
  185. Мергл Матеја
  186. Мершак Лора
  187. Месаровић Милош
  188. Мијачић Сара
  189. Микић Немања
  190. Милановић Анђелина
  191. Милев Немања
  192. Миленковић Александра
  193. Миленковић Марија
  194. Миленковић Милица
  195. Миленковић Мина
  196. Миленковић Тамара
  197. Милетић Тијана
  198. Милијић Вељко
  199. Милиновић Алекса
  200. Милић Виктор
  201. Милић Миа
  202. Милићевић Зоран
  203. Милојковић Јелена
  204. Милосављевић Зоран
  205. Милосављевић Марко
  206. Милошевић Алекса
  207. Милошевић Никола
  208. Милуновић Петар
  209. Милутиновић Емилија
  210. Милутиновић Риста
  211. Миљковић Марко
  212. Митровић Невена
  213. Михаиловић Емилија
  214. Михајловић Урош
  215. Мичић Анђела
  216. Мишић Матија
  217. Младеновић Бојана
  218. Млађеновић Лена
  219. Могић Алекса
  220. Мркајић Марија
  221. Мулић Адријана
  222. Најдовски Љубен
  223. Најкић Урош
  224. Недељковић Нина
  225. Недић Нина
  226. Ненадовић Јана
  227. Нешић Нађа
  228. Николић Драгана
  229. Николић Лазар
  230. Николић Луна
  231. Николић Милица
  232. Николић Мирослава
  233. Николић Нина
  234. Николић Оља
  235. Николић Павле
  236. Николић Тамара
  237. Николић Томислав
  238. Нинковић Никола
  239. Обрадовић Магдалина
  240. Обрадовић Милош
  241. Орељ Нађа
  242. Павић Душан
  243. Павић Хелена
  244. Павловић Исидора
  245. Пајић Мила
  246. Панић Јана
  247. Папић Урош
  248. Папрић Влада
  249. Папрић Филип
  250. Пејаковић Мина
  251. Пејковић Михајло
  252. Пејчић Наталија
  253. Петровић Анђела
  254. Петровић Анђелија
  255. Петровић Антоније
  256. Петровић Јована
  257. Петровић Милена
  258. Петровић Сергеј
  259. Петровић Тамара
  260. Пећанац Вучен Вук
  261. Печурица Сара
  262. Пешић Милан
  263. Подрашчић Богдан
  264. Поповић Николина
  265. Првуловић Василије
  266. Прибишевић Лана
  267. Продић Миа
  268. Радивојевић Дарко
  269. Радичевић Александра
  270. Радовановић Катарина
  271. Радовић Нина
  272. Радојевић Леа
  273. Радојичић Богдан
  274. Радомировић Дарко
  275. Радосављевић Дајана
  276. Радосављевић Стефан
  277. Ражнатовић Јелена
  278. Рајковић Катарина
  279. Ракетић Милица
  280. Ракић Стефан
  281. Ранђеловић Јована
  282. Ранђеловић Милица
  283. Рапајић Марко
  284. Рацић Петар
  285. Рашковић Душан
  286. Ристовић Јана
  287. Родић Огњен
  288. Рокић Јана
  289. Ромић Ивана
  290. Савић Ивана
  291. Савић Маша
  292. Савовић Теа
  293. Салата Милица
  294. Салаховић Адриана
  295. Сантрач Емилија
  296. Сармеш Никола
  297. Секуловић Раслав
  298. Симовић Марко
  299. Синђелић Александра
  300. Синђелић Саша
  301. Сићовић Теодора
  302. Славковић Неда
  303. Славковић Тијана
  304. Словић Љиљана
  305. Спасић Анђелина
  306. Спасић Сретен
  307. Спасовић Нина
  308. Срећковић Јана
  309. Станимиров Ивона
  310. Станић Катарина
  311. Станковић Ана
  312. Станковић Софија
  313. Станојевић Ана
  314. Станојевић Ненад
  315. Старчевић Катарина
  316. Стевановић Јован
  317. Стефановић Милица
  318. Стефановић Наталија
  319. Стефановић Немања
  320. Стојадиновић Лана
  321. Стојановић Александра
  322. Стојановић Никола
  323. Стојановић Слађана
  324. Стојиљковић Алекса
  325. Стојичић Ива
  326. Столић Милан
  327. Столић Сара
  328. Стошић Будимир
  329. Стошковић Иван
  330. Стрика Алекса
  331. Стрика Марко
  332. Сушањ Андреј
  333. Танасковић Ана
  334. Татић Христина
  335. Тепавчевић Недељко
  336. Тодоровић Димитрије
  337. Тодоровић Ива
  338. Томић Душан
  339. Томић Мина
  340. Томовић Тјаша
  341. Топаловић Војин
  342. Траиловић Сара
  343. Трифуновић Никола
  344. Тричковић Николија
  345. Трошић Јована
  346. Ћирић Срђан
  347. Ћоровић Илија
  348. Ћурчић Софија
  349. Урошевић Александра
  350. Урошевић Јована
  351. Филиповић Божидар
  352. Филипчевић Алекса
  353. Хабаш Сара
  354. Хаџић Јанко
  355. Хорват Александра
  356. Хрнчић Павле
  357. Цветковић Светлана
  358. Црнобрња Даница
  359. Џаферовић Анђела
  360. Шешлија Ања
  361. Шибалић Милена
  362. Шошо Ирина
  363. Шоштарић Карла
  364. Шпијуновић Марија
  365. Штевин Лука
  366. Штигљић Реља

Распоред полагања пријемног испита за Глуму, по данима, можете видети ОВДЕ.

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ДРАМАТУРГИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/2022. ГОДИНИ

 

  1. Алексић Матија
  2. Бакић Александра
  3. Бјелопетровић Ивана
  4. Васић Сава
  5. Вељковић Лазар
  6. Вујинов Катарина
  7. Вулевић Лука
  8. Ђуровић Нина
  9. Жарковић Димитрије
  10. Илић Александар
  11. Јовић Никола
  12. Крџавац Јелена
  13. Матић Живко
  14. Милекић Теодора
  15. Миливојевић Јана
  16. Милошевић Стефан
  17. Миновски Ана
  18. Паровић Алекса
  19. Петров Леа
  20. Петровић Марко
  21. Стојковић Гаврило
  22. Тодоровић Даница
  23. Трнинић Немања
  24. Цветковић Милош
  25. Цветковић Неда
  26. Чаркић Ђорђе

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2021. У 12 ЧАСОВА УЧИОНИЦЕ 34 и 34а

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА ПРОДУКЦИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

  1. Бановић Марко
  2. Бранковић Василије
  3. Вулићевић Вишња
  4. Грубор Маја
  5. Дмитровић Милица
  6. Дмитровић Теодора
  7. Добросављевић Даница
  8. Зечевић Момчило
  9. Јовић Сара
  10. Ковачић Аријана
  11. Коковић Дивна
  12. Косара Јелена
  13. Максимовић Мина
  14. Марковић Андреа
  15. Мијановић Павле
  16. Павловић Катарина
  17. Петровић Дуња
  18. Петровић Никола
  19. Путић Катарина
  20. Радојевић Тамара
  21. Радуловић Лена
  22. Радуновић Ања
  23. Ранковић Јован
  24. Ристић Никола
  25. Родић Невена
  26. Срдановић Катарина
  27. Стаматовић Вук
  28. Станковић Филип
  29. Степић Марко
  30. Теодосијевић Инес
  31. Трифуновић Лена
  32. Ускоковић Јана
  33. Шамара Ана
  34. Шафар Анђела

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 22. ЈУНА 2021. У 10 ЧАСОВА – ТЕСТ (УЧ. 38, 39)

 

 

 

МЕНАЏМЕНТ И ПРОДУКЦИЈА

ПОЗОРИШТА, РАДИЈА И КУЛТУРЕ

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/2022. ГОДИНИ

 

  1.  Арсић Андреа
  2. Богићевић Маја
  3. Вуковић Петра
  4.  Гитарић Лана
  5.  Гуџић Алекса
  6. Дикић Николина
  7.  Ђурић Ана
  8. Ивковић Милица
  9.  Карличић Матија
  10.  Китановски Матеј
  11.  Константиновић Ана
  12. Коцић Александар
  13. Лазаревић Ленка
  14.  Лазић Теодора
  15. Манојловић Андрија
  16.  Марковић Владислав
  17.  Марковић Христина
  18.  Милановић Даница
  19.  Милићевић Теона
  20.  Милорадовић Ленка
  21.  Николић Оља
  22.  Пајовић Андреа
  23.  Пантић Јована
  24.  Рибић Марко
  25.  Ристић Анђела
  26. Станковић Ања
  27. Стефановић Милица
  28.  Цветковић Милица

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 25. ЈУНА 2021. У 10 ЧАСОВА  - ТЕСТ ОПШТЕ КУЛТУРЕ (УЧИОНИЦЕ 38,39)

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ПОЗОРИШНА И РАДИО РЕЖИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/2022. ГОДИНИ

 

  1. Бићанин Данка
  2. Богдановић Милан
  3. Драговић Огњен
  4.  Ђекић Ања
  5. Јосиповић Раде
  6. Коцић Кристина
  7. Крунић Анђела
  8.  Кузмановић Петар
  9.  Маринковић Петар
  10.  Масловарић Михаило
  11. Матић Елена
  12.  Михаљица Анђела
  13.  Николић Никола
  14. Пантић Анастасија
  15. Радовић Милена
  16.  Ракочевић Милица
  17.  Рачета Нина

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2021. ГОДИНЕ У 10 ЧАСОВА – ЗБОРНИЦА

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ ФИЛМСКА И ТЕЛЕВИЗИЈСКА РЕЖИЈА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

  1. Танасић Урош
  2. Јелић Давид
  3. Савић Миодраг
  4. Мунишић Предраг
  5. Оберкнежев Матеја
  6. Стевановић Душан
  7. Мастиловић Кристина
  8. Бодрожа Ида
  9. Алексић Матија
  10. Пајовић Лука
  11. Адамовић Мина
  12. Малешев Михајло
  13. Ђурић Катарина
  14. Павловић Исидора
  15. Обрадовић Милош
  16. Марковић Давид
  17. Сабо Иван
  18. Пивач Галица
  19. Средојевић Лидија
  20. Лончаревић Данило
  21. Вујин Вања
  22. Правиловић Јован
  23. Николић Драган
  24. Живковић Александар
  25. Денић Давид
  26. Танасковић Виктор
  27. Ранђеловић Нађа
  28. Петровић Вељко
  29. Сретковић Александар
  30. Петровић Павле
  31. Миленковић Исидора
  32. Ивановић Тамара
  33. Драшковић Емилија
  34. Шварц Јана
  35. Лазин Јована
  36. Калем Јелена
  37. Ћулум Ана
  38. Рао Давид
  39. Станојковић Дуња
  40. Антић Марко
  41. Милојковић Ива
  42. Ракочевић Димитрије
  43. Каленић Андреј
  44. Марић Љубан
  45. Јовановић Милица
  46. Тутић Адем
  47. Скерлић Никола
  48. Савичић Павле
  49. Павковић Огњен
  50. Поповић Вук
  51. Ристић Вељко
  52. Бараћ Теодора
  53. Петрушић Милица
  54. Николић Сава
  55. Јовановић Теодора
  56. Милановић Тамара
  57. Тодоровић Михајло
  58. Станковић Стефана
  59. Масић Ива
  60. Каличанин Филип
  61. Ећимовић Сара
  62. Алексов Феодор
  63. Ристић Никола
  64. Пејић Алекса
  65. Грујичић Данило

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 19. ЈУНА 2021. ОД 9:00  ЧАСОВА – ТЕСТ - УЧИОНИЦЕ 38,39 и 40, А ПОТОМ  ПРОЈЕКЦИЈА ФИЛМА – БИОСКОПСКА САЛА

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ КАМЕРА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

  1. Ракоњац Вељко
  2. Миливојевић Алекса
  3. Хрубик Лука
  4. Јовић Анастасија
  5. Димитријевић Матеја
  6. Ракочевић Стефан
  7. Раденковић Јован
  8. Пршић Вања
  9. Станојевић Маја
  10. Павловић Ленка
  11. Борбељ Матија
  12. Арсић Реља
  13. Живковић Милан
  14. Баждар Турајлић Ђурђа
  15. Михајловић Симона
  16. Мирчетић Анастасија
  17. Алексић Лука
  18. Јовановић Огњен
  19. Манојловић Антоније
  20. Голијанин Нађа
  21. Икић Небојша
  22. Мишчевић Алекса
  23. Поповић Алекса
  24. Иваниш Матеја
  25. Дебић Предраг
  26. Чутурило Димитрије
  27. Тричковић Томислав
  28. Зрнић Марија
  29. Голубов Никола
  30. Бон Нина
  31. Мартиновић Никола
  32. Станишић Емилија
  33. Даниловић Теодора

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2021. У 11:00 ЧАСОВА –УЧИОНИЦА 38,39

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ СНИМАЊЕ И ДИЗАЈН ЗВУКА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

 

  1.  Илић Павле
  2. Сувајџић Асја
  3. Павловић Немања
  4. Алексић Тара
  5. Јовановић Игор
  6. Живановић Богољуб
  7. Карадеглић Митар
  8. Михаиловић Марко
  9. Златић Дејан
  10. Гојковић Мирослав
  11. Караџић Сара
  12. Николић Јован
  13. Вукомановић Ђорђе
  14. Антанасковић Никола
  15. Лукић Лука
  16. Јовановић Коста
  17. Кнежевић Никола
  18. Гаврановић Маријана
  19. Милошевић Матија
  20. Ћирковић Анђела
  21. Величковић Марко
  22. Фунштајн Тамара
  23. Бадрић Ђорђе
  24. Мартиновић Никола
  25. Којић Вељко
  26. Ковачевић Андрија
  27. Војнак Владимир
  28. Филиповић Маја
  29. Влајић Марко
  30. Младеновић Огњен
  31. Кузмановић Игор
  32. Љубисављевић Душан
  33. Жугић Вук
  34. Радовановић Небојша
  35. Сабовљевић Никола
  36. Ћурчић Никола
  37. Станковић Софија
  38. Гардашевић Шћепан
  39. Максимовић Лазар
  40. Вјештић Петар
  41. Аћимовић Милош
  42. Бајски Стеван

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 20. ЈУНА 2021. У 9:00 – ТЕСТ ОПШТЕ КУЛТУРЕ – УЧИОНИЦЕ 38, 39 и 40.

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ

ДРАМСКЕ И АУДИОВИЗУЕЛНЕ УМЕТНОСТИ, МОДУЛ МОНТАЖА

СПИСАК ПРИЈАВЉЕНИХ КАНДИДАТА ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА

ЗА ПРОВЕРУ СКЛОНОСТИ И СПОСОБНОСТИ

ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА  

У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

  1.  Николић Иван
  2. Петровић Пољак Уна
  3. Готовац Марко
  4. Прошевски Анђело
  5. Живановић Драган
  6. Јовановић Никола
  7. Стефановић Милица
  8. Балић Тијана
  9. Савић Константин
  10. Прокић Андреј
  11. Радовановић Братислав
  12. Николић Наталија
  13. Пејић Сенка
  14. Миливојевић Милак
  15. Татић Ирина
  16. Костић Гаврило
  17. Кричак Видан
  18. Васиљковић Николета
  19. Раонић Павле
  20. Јелић Мина
  21. Кољковић Тара

 

ИСПИТ ПОЧИЊЕ 21. ЈУНА 2021. У  10:00 ЧАСОВА – ПИСМЕНИ ТЕСТ – УЧИОНИЦЕ 38 и 39.