Prijavljeni kandidati - Osnovne studije

GLUMA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA

U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

 

  1. Avramović Aleksandar
  2. Avramović Bojana
  3. Avramović Tijana
  4. Alavirević Anđela
  5. Aleksić Katarina
  6. Antić Dunja
  7. Antić Lazar
  8. Antonijević Nikola
  9. Arnautović Anja
  10. Asentić Aleksandar
  11. Aćin Jovana
  12. Ašanin Aleksandra
  13. Baljak Jovana
  14. Banjac Đurđija
  15. Beljić Vladimir
  16. Berić Arsenije
  17. Birčanin Kristina
  18. Bitić Milica
  19. Bićanin Milica
  20. Blagojević Jelena
  21. Bogatinović Ana
  22. Bogdanović Marija
  23. Bogdanović Petar
  24. Bogićević Andreja
  25. Bojković Miona
  26. Boričić Bojan
  27. Bošković Nikola
  28. Branković Vasilije
  29. Brzaković Teodora
  30. Bubanja Nikolina
  31. Bubić Brankica
  32. Bujošević Bogdan
  33. Bukarica Nikola
  34. Bukva Mina
  35. Bulić Marija
  36. Burić Petar
  37. Vasiljković Ivana
  38. Veselinović David
  39. Veselinović Marija
  40. Vidić Novak
  41. Vojinović Lazar
  42. Vračar  Tamara
  43. Vugrinec Stefan
  44. Vujadinović Miloš
  45. Vujičić Luka
  46. Vuković Doroteja
  47. Vulanović Aleksandra
  48. Vuletić Nina
  49. Vučaj Dina
  50. Vučić Sara
  51. Vučkovac Teodor
  52. Gavrilović Emilija
  53. Gajović Sara
  54. Gambiroža Saša
  55. Gaćina Tonja
  56. Glišić Marko
  57. Golubović Jovan
  58. Golubović Luka
  59. Grigorov Natalija
  60. Damjanov Jovana
  61. Damjanović Jovana
  62. Dedić Anđela
  63. Delić Milica
  64. Denković Anđelija
  65. Desančić Danilo
  66. Despić Tamara
  67. Dimkić Jelena
  68. Doder Jana
  69. Dražić Natalija
  70. Dulić Nađa
  71. Dunić Dušan
  72. Dunjić Anastasija
  73. Đalović Luka
  74. Đedović Teodora
  75. Đorđević Aleksa
  76. Đorđević Isidora
  77. Đorđević Jovana
  78. Đujić Želimir
  79. Đukić Ognjen
  80. Đukić-SpasojevićSrna
  81. Đurić Jovan
  82. Đurović Aleksa
  83. Erić Nevena
  84. Žegarac Miloš
  85. Živić Dragana
  86. Živković Aleksandar
  87. Živković Nevena
  88. Zamboni Petra
  89. Zdravković Bratislav
  90. Zejak Marija
  91. Zorzić Tamara
  92. Ivanov Ognjen
  93. Ivanović Ilija
  94. Ivić Jelena
  95. Ivković Anđela
  96. Ivković Tanasije
  97. Ignjatović Anđela
  98. Ignjatović Nevena
  99. Ikić Ljubica
  100. Janković Anđela
  101. Janjić Radosav
  102. Jaćimović Jovana
  103. Jevtić Jovan
  104. Jelić Mina
  105. Ješić Maja
  106. Jovanović Aleksandra
  107. Jovanović Iva
  108. Jovanović Miodrag
  109. Jović Sara
  110. Jovičić Vladimir
  111. Jovičić Lazar
  112. Josifović Mia
  113. Jusić Vojin
  114. Kalinić Ana
  115. Katalina Anđela
  116. Kačarević Teodora
  117. Kečanović Vito
  118. Kljajić Marta
  119. Knežević Vasilije
  120. Knežević Veljko
  121. Kozić Una
  122. Kojić Jovana
  123. Kokotović Igor
  124. Kokunešovski Nikolina
  125. Konjik Anđela
  126. Kopil Anđela
  127. Kostić Marija
  128. Koturanović Katarina
  129. Kocić Kristina
  130. Kremić Anđela
  131. Kribl Anđela
  132. Krstić Mina
  133. Krstić Mihailo
  134. Krstić Stefan
  135. Krulj Uroš
  136. Krunić Anđela
  137. Krupež Marta
  138. Kuzmanović Anđela
  139. Kujačić Jovana
  140. Kulić Anja
  141. Kuprešanin Ana
  142. Kurtić Katarna
  143. Kuč Filip
  144. Lazarević Aleksandra
  145. Lazarević Uroš
  146. Lazić Ivana
  147. Lazović Milorad
  148. Lazović Uroš
  149. Lasica Nataša
  150. Lončar Staša
  151. Lukić Anamarija
  152. Lukić Viktor
  153. Lučić Milica
  154. Majkić Marko
  155. Majstorović Mihaela
  156. Maksimović Dušan
  157. Malušić Ognjen
  158. Manasijević Jovana
  159. Maravić Anja
  160. Maraš Aleksandra
  161. Marin Anastasija
  162. Marić Teodora
  163. Marković Bisera
  164. Marković Katarina
  165. Marković Stefan
  166. Marunović Anđela
  167. Matić Elena
  168. Mijailović Stefan
  169. Mikić Nemanja
  170. Miklušev Teodora
  171. Miković Jelena
  172. Milanović Anđelina
  173. Milenković Milica
  174. Milenković Mina
  175. Milenković Teodora
  176. Miletaški Ana
  177. Miletić Jana
  178. Milijašević Jelena
  179. Milić Viktor
  180. Milić Dušan
  181. Milovanović Danilo
  182. Milojević Marija
  183. Milosavljević Anđela
  184. Milosavljević Zoran
  185. Milošević Matija
  186. Milošević Mihailo
  187. Milošević Nikola
  188. Milunović Petar
  189. Milutinović Darko
  190. Milutinović Milica
  191. Milutinović Sava
  192. Milčić Tamara
  193. Minić Stefan
  194. Mirković Luka
  195. Mitrovski Stojan
  196. Mićić Angelina
  197. Mićić Marko
  198. Mićović Strahinja
  199. Mihailović Nevena
  200. Mihajlović Milena
  201. Mihajlović Miloš
  202. Mičić Anđela
  203. Mičić Đorđe
  204. Mišić Jovana
  205. Mišić Matija
  206. Miščević Bojan
  207. Mladenović Bojana
  208. Mogić Aleksa
  209. Momirović Emilija
  210. Mulić Adrijana
  211. Najkić Uroš
  212. Nedaković Jelena
  213. Nedeljković Anja
  214. Nedeljković Željana
  215. Nedeljković Jana
  216. Nedomački Vanja
  217. Nestorović Ilija
  218. Nestorović Luka
  219. Nešković Marija
  220. Nikolić Andrea
  221. Nikolić Marko
  222. Nikolić Milica
  223. Nikolić Pavle
  224. Nikolić Tomislav
  225. Ninković Nikola
  226. Novaković Andrea
  227. Novaković Igor
  228. Njegomir Teodora
  229. Nježić Andrej
  230. Obradović Anđela
  231. Obradović Magdalina
  232. Orlović Milica
  233. Ostojić Nađa
  234. Ostojić Sara
  235. Pavlović Marina
  236. Pajić Mila
  237. Panajotović Jasna
  238. Papić Uroš
  239. Paprić Vlada
  240. Paprić Filip
  241. Paunović Kristina
  242. Pejaković Miodrag
  243. Pejić Vojin
  244. Pejković Mihajlo
  245. Pejčinović Miloš
  246. Pejčić Natalija
  247. Perić Miloš
  248. Petković Novica
  249. Petričković Justina
  250. Petrović Aleksandra
  251. Petrović Anđela
  252. Petrović Anđela
  253. Petrović Anđelija
  254. Petrović Bojana
  255. Petrović Jana
  256. Petrović Jovan
  257. Petrović Petar
  258. Petrović Petar
  259. Petrović Tatjana
  260. Pećanac Vučen Vuk
  261. Pešić Ivona
  262. Popović Dunja
  263. Popović Mirko
  264. Popović Nastasja
  265. Popović Nevena
  266. Popović Nikolina
  267. Pravilović Jovan
  268. Prvulović Vasilije
  269. Pribićević Nebojša
  270. Radivojević Nikola
  271. Radisavljević Ognjen
  272. Radić Miloš
  273. Radovanović Anja
  274. Radovanović Nikola
  275. Radovanović Stefan
  276. Radović Neda
  277. Radović Nina
  278. Radojičić Bogdan
  279. Radonjić  Andrej
  280. Radosavljević Dinka
  281. Radosavljević Nikola
  282. Ražnatović Jelena
  283. Rajković Tamara
  284. Rakić Stefan
  285. Rakić Teodora
  286. Rakočević Mihailo
  287. Rančić Anastasija
  288. Rašić Tatjana
  289. Rodić Maša
  290. Rokić Jana
  291. Savić Barbara
  292. Savić Ivana
  293. Savić Silvija
  294. Savović Stanislava
  295. Salahović Adriana
  296. Sarmeš Nikola
  297. Sekulić Teodora
  298. Sekulović Raslav
  299. Sinđelić Saša
  300. Spasić Anđelina
  301. Srećković Jana
  302. Stamenković Nina
  303. Stanković Jovan
  304. Stanojević Anja
  305. Stanojković Dunja
  306. Stević Luka
  307. Stepanović Natalija
  308. Stefanović Milica
  309. Stefanović Natalija
  310. Stojadinović Lana
  311. Stojaković Nikola
  312. Stojanović Slađana
  313. Stojiljković Aleksa
  314. Stojković Andrijana
  315. Stojković Anisja
  316. Stojković Nikolija
  317. Stojnić Ivana
  318. Stolić Sara
  319. Stošić Budimir
  320. Strika Marko
  321. Tanasković Una
  322. Tasić Anđela
  323. Tasić Đurđa
  324. Tasić Lazar
  325. Tasković Aleksandar
  326. Tašić Danica
  327. Timotijević Anđela
  328. Tica Marko
  329. Todorović Danilo
  330. Todorović Jelena
  331. Todorović Nikola
  332. Todorović Teodora
  333. Tojagić Teodora
  334. Tomić Dušan
  335. Tomović Božidar
  336. Topalović Vojin
  337. Tričković Dimitrije
  338. Ćebić Miloš
  339. Ćirović Milica
  340. Ćurčić Sofija
  341. Filipović Božidar
  342. Filipović Nenad
  343. Fišer Stefan
  344. Fuks Nina
  345. Habaš Sara
  346. Halupa Vanja
  347. Hadži-Đikić Jovana
  348. Hercl Milica
  349. Hrnčić Pavle
  350. Cvejić Anđela
  351. Cvetković Emilija
  352. Cvetković Milica
  353. Cvijanović Davor
  354. Čalija Vlada
  355. Čarkić Đorđe
  356. Čitaković Anđela
  357. Čović Aleksandra
  358. Šavija Ana
  359. Šaranović Katarina
  360. Šarić Miloš
  361. Šemić Teodora
  362. Šešlija Ana
  363. Šibalić Milena
  364. Šinik Nikolina
  365. Šišković Dalibor
  366. Šljukić Lazar
  367. Števin Luka
  368. Štimac Dimitrije

Raspored polaganja prijemnog ispita za Glumu, po danima, možete videti OVDE.

 

 

STUDIJSKI PROGRAM

DRAMSKE I AUDIOVIZUELNE UMETNOSTI, MODUL DRAMATURGIJA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/2021. GODINI

 

  1. Antonijević Novak
  2. Branković Ognjen
  3. Veličković Mihailo
  4. Vujinov Katarina
  5. Vunduk Anja
  6.  Delevska Ana
  7. Dimitrijević Sofija
  8. Đikanović Uroš
  9.  Žarković Dimitrije
  10.  Zindović Marijana
  11.  Ivanović Dunja
  12.  Jovanović Nikola
  13.  Kosovac Kosta
  14. Lukić Viktor
  15.  Mijatović Ivan
  16.  Milekić Teodora
  17.  Milićević Valentina
  18.  Musić Natalija
  19.  Mutavdžić Anastasija
  20.  Novaković Zdravko
  21.  Ognjenović Jelena
  22.  Ostojić Sara
  23.  Peruničić Aleksa
  24.  Petrović Marko
  25.  Sekulović Jefimija
  26.  Sretković Aleksandar
  27.  Stefanović Dušan
  28.  Šević Vanja
  29.  Šiljković Lina

ISPIT POČINJE 22. JUNA 2020. U 14 ČASOVA –BIOSKOPSKA SALA

 

 

STUDIJSKI PROGRAM

DRAMSKE I AUDIOVIZUELNE UMETNOSTI, MODUL FILMSKA I TELEVIZIJSKA PRODUKCIJA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

 

  1. Alimpijević Marta
  2. Belinčević Marko
  3. Božinić Jelena
  4. Bugarin Katarina
  5. Vukadinović Dušan
  6.  Gavrilović Natalija
  7. Glušič Marija
  8. Grbić Aleksandar
  9. Dajović Ana
  10. Đuranović Ana
  11. Joković Danilo
  12.  Kovačević Luka
  13.  Kostić Anđela
  14.  Leontijević Mina
  15.  Matejin Marko
  16.  Mijanović Pavle
  17.  Minić Ksenija
  18.  Nestorović Luka
  19.  Nikolić Andrej
  20.  Petković Jelena
  21.  Petrović Nikola
  22.  Pjević Jovan
  23.  Radulović Lena
  24.  Rusmir Ana
  25.  Simović Aleksandra
  26.  Sole Katarina
  27.  Stolić Milica
  28.  Todorović Mila
  29.  Ćuprić Marta
  30.  Uskoković Kosta

 

ISPIT POČINJE 22. JUNA 2020. U 11,15 ČASOVA – TEST (UČ. 38, 39,40a)

 

 

MENADŽMENT I PRODUKCIJA

POZORIŠTA, RADIJA I KULTURE

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/2021. GODINI

 

  1. Aleksić Marija
  2. Arsić Andrea
  3. Bradić Aleksandar
  4. Vranjković Radomir
  5. Vračar Tamara
  6. Gavrilović Sofija
  7. Delčev Ognjen
  8. Dobrosavljević Andrea
  9. Dolić Nikola
  10. Drndarević Dušan
  11. Đorđević Andrea
  12. Đuka Sara
  13. Đukić Katarina
  14. Đurić Ana
  15. Žrvnar Anastasija
  16. Zdravković Isidora
  17. Ilić Teodora
  18. Jovanović Andrijana
  19. Jovanović Mila
  20. Jović Sara
  21. Knežević Lena
  22. Konstantinović Ana
  23. Krstić Angelina
  24. Kurajica Ivana
  25. Lazarević Luka
  26. Lazić Teodora
  27. Manojlović Andrija
  28. Marković Andrea
  29. Marković Vuk
  30. Marković Nikola
  31. Matić Ana
  32. Miloradović Lenka
  33. Miljković Mila
  34.  Mitrović Aleksandra
  35. Mitrović Teodora
  36. Nikolić Đurđa
  37. Ninić Anja
  38. Opačić Danica
  39. Pavela Blanka
  40. Popović Darija
  41. Počuča Uroš
  42. Prvulj Nevena
  43. Putić Katarina
  44. Ristić Anđela
  45. Rubaković Nina
  46. Stanojević Irena
  47. Stojanović Ana
  48. Tadić Anđela
  49. Terzić Nikola

ISPIT POČINJE 26. JUNA 2020. U 10 ČASOVA  - TEST OPŠTE KULTURE (UČIONICE 38,39)

 

 

STUDIJSKI PROGRAM

DRAMSKE I AUDIOVIZUELNE UMETNOSTI, MODUL POZORIŠNA I RADIO REŽIJA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/2021. GODINI

 

  1. Vezmar Dajana
  2. Dimitrijević Nevena
  3. Dragašević Nikola
  4. Đorđević Marta
  5. Josipović Dajana
  6. Kocić Kristina
  7. Kuzmanović Petar
  8. Marinković Petar
  9. Mijović Nemanja
  10. Mitrović Tara
  11. Mihaljica Anđela
  12. Novković Đorđe
  13. Ribić Marko
  14. Ristić Sofija
  15. Stanković Slobodan
  16. Tokić Matea

ISPIT POČINJE 23. JUNA 2020. GODINE U 10 ČASOVA – (UČIONICA 38 )

 

STUDIJSKI PROGRAM

DRAMSKE I AUDIOVIZUELNE UMETNOSTI, MODUL FILMSKA I TELEVIZIJSKA REŽIJA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

 

  1. Aleksa Janković
  2. Aleksandar Živković
  3. Aleksandar Pašalić
  4. Aleksandar Sarić
  5. Ana Ćulum
  6. Vanja Belomarković
  7. Vanja Vujin
  8. Veljko Tešić
  9. Viktor Tanasković
  10. Vukašin Đurić
  11. Damjan Petrović
  12. Đorđije Petrović
  13. Iva Masić
  14. Ivana Dimitrijević
  15. Ines Todorović
  16. Jana Švarc
  17. Jelena Novaković
  18. Jovan Ilić
  19. Jovan Pravilović
  20. Jovana Lazin
  21. Katarina Petrović
  22. Lazar Šutilović
  23. Luka Borozan
  24. Luka Pajović
  25. Ljudmila Korobova
  26. Maja Janković
  27. Marko Piperčević
  28. Mateja Oberknežev
  29. Matija Aleksić
  30. Mia Novaković
  31. Milana Miljković
  32. Milica Milenković
  33. Miloš Glogovac
  34. Mihailo Savić
  35. Mihajlo Malešev
  36. Mihajlo Todorović
  37. Neven Lipovac
  38. Nikola Mandić
  39. Nikola Ristić
  40. Nina Popović
  41. Pavle Petrović
  42. Petar Burić
  43. Petar Đuraković
  44. Petar Lakić
  45. Predrag Munišić
  46. Sara Ećimović
  47. Sonja Lakava
  48. Stefan Aleksandar Knežev
  49. Tadija Čaluković
  50. Tamara Ivanović
  51. Fedor Aleksov
  52. Filip Bužanin
  53. Filip Šikman

ISPIT POČINJE 22. JUNA 2020. OD 10:00 DO 11:30 ČASOVA – TEST – ZBORNICA, BIBLIOTEKA, OD 11:00 DO 13:00 ČASOVA, PROJEKCIJA FILMA – BIOSKOPSKA SALA

 

STUDIJSKI PROGRAM

DRAMSKE I AUDIOVIZUELNE UMETNOSTI, MODUL KAMERA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

 

  1. Anastas Stojilović
  2. Anastasija Jović
  3. Anastasija Mirčetić
  4. Anja Simić
  5. Vanja Pršić
  6. Varvara Kaljević
  7. Veljko Rakonjac
  8. Dimitrije Čuturilo
  9. Đorđe Živković
  10. Đorđe Rajković
  11. Đurđa Baždar Turajlić
  12. Ivana Milovanović
  13. Jelena Anđelković
  14. Katarina Purešić
  15. Kiša Radić
  16. Luka Vladisavljević
  17. Luka Hrubik
  18. Marko Miladinović
  19. Mateja Dimitrijević
  20. Matija Borbelj
  21. Milan Živković
  22. Miloš Tanasković
  23. Nađa Golijanin
  24. Nikola Radišić
  25. Nikola Terzić
  26. Nina Stojanović
  27. Relja Arsić
  28. Roman Volf
  29. Ružica Ristivojević
  30. Sara Milanović
  31. Džejlan Ibrahimović

ISPIT POČINJE 22. JUNA 2020. U 10:00 ČASOVA –UČIONICA  FA1

 

STUDIJSKI PROGRAM

DRAMSKE I AUDIOVIZUELNE UMETNOSTI, MODUL SNIMANJE I DIZAJN ZVUKA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

 

 

  1. Aleksa Nikolić
  2. Aleksandar Momić
  3. Andrija Kovačević
  4. Vasilije Rakić
  5. Vuk Žugić
  6. Damnjana Damnjanović
  7.  Dušan Banić
  8. Đurađ Minić
  9. Ivan Rajninger
  10. Igor Jovanović
  11. Igor Kuzmanović
  12. Igor Nikolić
  13. Jana Šantrić
  14. Jovana Oreščanin
  15. Lazar Maksimović
  16. Luka Cvetko
  17. Marko Mihailović
  18. Matej Rusmir
  19. Matija Milošević
  20. Mia Marjanović
  21. Milica Stojanović
  22. Miloš Aćimović
  23. Miloš Marković
  24. Mihajlo Timotić
  25. Nataša Šormaz
  26. Nemanja Đorđević
  27. Nemanja Trajković
  28. Nikola Antanasković
  29. Nikola Đorđević
  30. Nikola Martinović
  31. Nikola Pavlović
  32. Nikola Perić
  33. Nikola Ćurčić
  34. Ognjen Mladenović
  35. Petar Vještić
  36. Sava Milivojević
  37. Sava Nikolić
  38. Sofia Kuzmanović
  39. Sofija Stanković
  40. Strahinja Živković
  41. Strahinja Miljković
  42. Tara Aleksić
  43. Šćepan Gardašević

ISPIT POČINJE 22. JUNA 2020. U 9:00 – TEST OPŠTE KULTURE – UČIONICE 38,39 i 40.

 

STUDIJSKI PROGRAM

DRAMSKE I AUDIOVIZUELNE UMETNOSTI, MODUL MONTAŽA

SPISAK PRIJAVLJENIH KANDIDATA ZA POLAGANJE ISPITA

ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

ZA UPIS U PRVU GODINU OSNOVNIH AKADEMSKIH STUDIJA  

U ŠKOLSKOJ 2020/21. GODINI

 

  1. Aleksa Stamatović
  2. Aleksej Jakovljević
  3. Andrija Grkić
  4. Anđela Miljević
  5. Branislav Vlahović
  6. Bratislav Radovanović
  7. Gavrilo Kostić
  8. Iva Lomas
  9. Ivan Ilić
  10. Jovan Miletić
  11. Jovana Andrijašević
  12. Marta Janković
  13. Matija Miljković
  14. Milan Jovanović
  15. Milica Živančević
  16. Mina Julardžija
  17. Natalija Nikolić
  18. Nemanja Glušac
  19. Nemanja Janićijević
  20. Nikola Tomić
  21. Pavle Popović
  22. Radmila Jeremić
  23. Tara Koljković
  24. Teodora Ćirković
  25. Una Petrović Poljak
  26.  Asja Karanov

ISPIT POČINJE 22. JUNA 2020. U  10:00 ČASOVA – PISMENI TEST – UČIONICE 38 i 39.