17. Београдски фестивал игре

Презентација поводом 17. београдског фестивала игре ће се одржати у суботу 8.2.2020. године, од 11 часова, у просторијама Националне фондације за уметничку игру у Коларчевој 3, II спрат.  Сви студенти који буду присуствовали овој презентацији (видео материјали, фотографије, дебата), биће надаље бесплатно укључени у програме Фестивала.

Један од најзначајнијих европских фестивала уметничке игре улази у своју седамнаесту годину. У оквиру наредног издања, чији ће главни програм трајати од  21.3. до 12.4.2020. публика ће открити изузетан избор нових продукција. Укупно 17 компанија из 12 земаља, са преко 25 нових кореографских поставки, биће представљено у Београду и Новом Саду. Фестивалу претходи ревија филмова Дани игре у Кинотеци (јануар 2020), гостовање чувеног Њујорк сити балета, бројне радионице, презентације и изложбе.

Више информација о 17. Београдском фестивалу игре можете видети ОВДЕ.

• /uploads/attachment/vest/135/image001.jpg