17. Beogradski festival igre

Prezentacija povodom 17. beogradskog festivala igre će se održati u subotu 8.2.2020. godine, od 11 časova, u prostorijama Nacionalne fondacije za umetničku igru u Kolarčevoj 3, II sprat.  Svi studenti koji budu prisustvovali ovoj prezentaciji (video materijali, fotografije, debata), biće nadalje besplatno uključeni u programe Festivala.

Jedan od najznačajnijih evropskih festivala umetničke igre ulazi u svoju sedamnaestu godinu. U okviru narednog izdanja, čiji će glavni program trajati od  21.3. do 12.4.2020. publika će otkriti izuzetan izbor novih produkcija. Ukupno 17 kompanija iz 12 zemalja, sa preko 25 novih koreografskih postavki, biće predstavljeno u Beogradu i Novom Sadu. Festivalu prethodi revija filmova Dani igre u Kinoteci (januar 2020), gostovanje čuvenog Njujork siti baleta, brojne radionice, prezentacije i izložbe.

Više informacija o 17. Beogradskom festivalu igre možete videti OVDE.

• /uploads/attachment/vest/135/image001.jpg