ФИСТ концерт на ФДУ

Fist Music концерт је догађај у оквиру загревања пред овогодишњи 15. ФИСТ (Фестивал Интернационалног Студентског Театра) који организују студенти треће и четврте године Катедре за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културе.

Концерт ће се одржати у четвртак, 5. марта са почетком од 21h на Факултету драмских уметности.

Наступиће представници нове рок сцене Београда, млади гараж рок, панк бендови чији су чланови између осталог и студенти Факултета драмских уметности - Молоа, Јоханбрауер и Газорпазорп као и Звучници, новонастали бенд који чине студенти прве године Катедре за снимање и дизајн звука.

Студенти менаџмента обећавају слободан улаз, одличан провод и сјајну музику као увертиру за овогодишњи јубиларни фестивал!

• /uploads/attachment/vest/164/vizual_1.jpg