FIST koncert na FDU

Fist Music koncert je događaj u okviru zagrevanja pred ovogodišnji 15. FIST (Festival Internacionalnog Studentskog Teatra) koji organizuju studenti treće i četvrte godine Katedre za menadžment i produkciju pozorišta, radija i kulture.

Koncert će se održati u četvrtak, 5. marta sa početkom od 21h na Fakultetu dramskih umetnosti.

Nastupiće predstavnici nove rok scene Beograda, mladi garaž rok, pank bendovi čiji su članovi između ostalog i studenti Fakulteta dramskih umetnosti - Moloa, Johanbrauer i Gazorpazorp kao i Zvučnici, novonastali bend koji čine studenti prve godine Katedre za snimanje i dizajn zvuka.

Studenti menadžmenta obećavaju slobodan ulaz, odličan provod i sjajnu muziku kao uvertiru za ovogodišnji jubilarni festival!

• /uploads/attachment/vest/164/vizual_1.jpg