ИСПИТ СТУДЕНТА ТРЕЋЕ ГОДИНЕ ПОЗОРИШНЕ РЕЖИЈЕ НИКОЛЕ БУНДАЛА

Комад „Онај који говори да и онај који говори не" Бертолта Брехта, у режији студента  треће године Позоришне режије Николе Бундала, шеф класе: Ивана Вујић, ред. проф. Снежана Тришић, доцент,  биће изведен  у Народном позоришту у Београду, Сцена „Раша Плаовић" 7. 6. 2021. у 20.30.

Бертолт Брехт:

„Онај који говори да и онај који говори не"

Режија: Никола Бундало

Улоге:

Дечак – Немања Бајић

Учитељ – Владан Милић

Мајка, Хор – Нина Перишић*

Ученик 1 – Филип Милићевић

Ученик 2 – Маша Лабудовић**

Ученик 3 – Александар Јовановић

Школски оркестар: Алекса Николић, Душан Банић, студенти I год. Снимања и дизајна звука, ФДУ; Јана Баљак, студенткиња IV год.

Снимања и дизајна звука, ФДУ и Стефан Вуковић

*студенткиња IV године Глуме, ФДУ, шеф класе: Биљана Машић, ред. проф. сарадници: Павле Лазић, Мина Обрадовић

** мастер студенткиња Глуме, ФДУ, проф. Марија Миленковић

Драматургија: Вида Давидовић, студенткиња IV год. Драматургије, ФДУ.

Костимографија: Селена Бачкалић, мастер студенткиња Сценске архитектуре и дизајна на Факултету техничких наука у Новом Саду

Сценографија и дизајн плаката: Јелена Васиљевић, мастер студенткиња Дигиталног дизајна и фабрикације на Факултету техничких наука у Новом Саду

Дизајн звука: Јана Баљак, студенткиња IV год. Снимања и дизајна звука, ФДУ

Дизајн светла: Игор Љубић, апсолвент Сценске архитектуре, технике и дизајна на Факултету техничких наука у Новом Саду

Продуценти: Милица Карличић, студенткиња III год. Менаџмента и продукције позоришта, радија и културе, ФДУ и Никола Марковић, студент I год. Менаџмента и продукције позоришта, радија и културе, ФДУ.

• /uploads/attachment/vest/432/IMG-20210605-WA0003.jpg