ISPIT STUDENTA TREĆE GODINE POZORIŠNE REŽIJE NIKOLE BUNDALA

Komad „Onaj koji govori da i onaj koji govori ne" Bertolta Brehta, u režiji studenta  treće godine Pozorišne režije Nikole Bundala, šef klase: Ivana Vujić, red. prof. Snežana Trišić, docent,  biće izveden  u Narodnom pozorištu u Beogradu, Scena „Raša Plaović" 7. 6. 2021. u 20.30.

Bertolt Breht:

„Onaj koji govori da i onaj koji govori ne"

Režija: Nikola Bundalo

Uloge:

Dečak – Nemanja Bajić

Učitelj – Vladan Milić

Majka, Hor – Nina Perišić*

Učenik 1 – Filip Milićević

Učenik 2 – Maša Labudović**

Učenik 3 – Aleksandar Jovanović

Školski orkestar: Aleksa Nikolić, Dušan Banić, studenti I god. Snimanja i dizajna zvuka, FDU; Jana Baljak, studentkinja IV god.

Snimanja i dizajna zvuka, FDU i Stefan Vuković

*studentkinja IV godine Glume, FDU, šef klase: Biljana Mašić, red. prof. saradnici: Pavle Lazić, Mina Obradović

** master studentkinja Glume, FDU, prof. Marija Milenković

Dramaturgija: Vida Davidović, studentkinja IV god. Dramaturgije, FDU.

Kostimografija: Selena Bačkalić, master studentkinja Scenske arhitekture i dizajna na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu

Scenografija i dizajn plakata: Jelena Vasiljević, master studentkinja Digitalnog dizajna i fabrikacije na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu

Dizajn zvuka: Jana Baljak, studentkinja IV god. Snimanja i dizajna zvuka, FDU

Dizajn svetla: Igor Ljubić, apsolvent Scenske arhitekture, tehnike i dizajna na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu

Producenti: Milica Karličić, studentkinja III god. Menadžmenta i produkcije pozorišta, radija i kulture, FDU i Nikola Marković, student I god. Menadžmenta i produkcije pozorišta, radija i kulture, FDU.

• /uploads/attachment/vest/432/IMG-20210605-WA0003.jpg