Позив студентима ФДУ из Републике Српске - Центар за развој и унапређивање кинематографије Републике Српске

Позивају се сви/е студенти/студенткиње који тренутно похађају Факултет драмских уметности, као и свршени/е студенти/студенткиње ФДУ, Катедара драматургије, филмске и телевизијске режије, филмске и телевизијске продукције, камере, монтаже, снимања и дизајна звука, али и студенти/студенткиње ових смерова на мастер и докторским студијима, који имају држављанство Републике Српске (БиХ), са местом пребивалишта у Републици Српској, да се јаве новооснованој Јавној установи Центар за развој и унапређивање кинематографије Републике Српске, која за свој циљ има да подстакне производњу домаћих кинематографских дела и мапира компаније и појединце који делују или планирају да делују у филмској индустрији.

Циљ је успостављање контакта везаног за активности и унапређивање Центра за развој и унапређивање кинематографије Републике Српске.

• /uploads/attachment/vest/525/FDU_sivi.jpg