Конкурс за изложбу // Позив студентима

Позивамо све заинтересоване студенте да се пројаве на конкурс за изложбу "Сведок ми је страх, све док ме је страх" коју организују студенти Катедре за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културе у оквиру 17. Фестивала интернационалног студентског театра.

Сведок ми је страх, све док ме је страх бави се темом страха од усамљености код младих од 18-25 година у (пост)пандемијском времену и њиховом сагледавању истог. Изложба је мултимедијалног и интерактивног карактера и поред Београда биће постављена у Зрењанину, Новом Пазару и Пироту.

Идеја изложбе јесте да кроз спајање радова студената уметничких факултета пружи ново сагледавање питања страха од усамљености, како је време пандемије на њега утицало и шта оно представља за младе данас у време лако доступних друштвених мрежа.

На конкурс се могу пријавити сви смерови, а услови конкурса су:

• да је рад оригинално дело студента
  • да одговара на тему страха од усамљености

Док ће предност у одабиру имати радови интерактивног карактера и иновативног приступа самој теми.

О резултатима конкурса одлучиваће жири који чине професори Универзитета уметности и биће објављени најкасније средином априла 2022.

За све додатне информације пишите нам на: fistizlozba@gmail.com

• /uploads/attachment/vest/603/fist_izlozba.jpg