Konkurs za izložbu // Poziv studentima

Pozivamo sve zainteresovane studente da se projave na konkurs za izložbu "Svedok mi je strah, sve dok me je strah" koju organizuju studenti Katedre za menadžment i produkciju pozorišta, radija i kulture u okviru 17. Festivala internacionalnog studentskog teatra.

Svedok mi je strah, sve dok me je strah bavi se temom straha od usamljenosti kod mladih od 18-25 godina u (post)pandemijskom vremenu i njihovom sagledavanju istog. Izložba je multimedijalnog i interaktivnog karaktera i pored Beograda biće postavljena u Zrenjaninu, Novom Pazaru i Pirotu.

Ideja izložbe jeste da kroz spajanje radova studenata umetničkih fakulteta pruži novo sagledavanje pitanja straha od usamljenosti, kako je vreme pandemije na njega uticalo i šta ono predstavlja za mlade danas u vreme lako dostupnih društvenih mreža.

Na konkurs se mogu prijaviti svi smerovi, a uslovi konkursa su:

• da je rad originalno delo studenta
  • da odgovara na temu straha od usamljenosti

Dok će prednost u odabiru imati radovi interaktivnog karaktera i inovativnog pristupa samoj temi.

O rezultatima konkursa odlučivaće žiri koji čine profesori Univerziteta umetnosti i biće objavljeni najkasnije sredinom aprila 2022.

Za sve dodatne informacije pišite nam na: fistizlozba@gmail.com

• /uploads/attachment/vest/603/fist_izlozba.jpg