Talent Sandbox

Студентска конференција Talent Sandbox  се одржава у суботу 9. априла. Програм почиње пре подне радионицом која се дешава уживо, а водиће је HR тим компаније Nordeus и са одабраним учесницима ће проћи кроз процес креирања конкурентне пријаве за посао на уметничким позиијама.

Главни део програма ће се одржавати онлине у поподневним часовима, где ћемо као госте имати људе из креативних агенција и компанија који ће причати о својим пословима имогућностима запослења у индустрији (у питању су представници маркетиншкеагенције Ovation BBDO, студија AltFuturei компаније 3Lateral, иначе огранка Epic Games). Као последњи сегмент конференције је уживо моделовање у софтверу ZBrush које ће радити колега Милан Крстић,  професор на Београдској Политехници и нови предавач на курсевима органског моделовања у Crater Training Центру.

Линк до наше странице са свим информацијама и пријавом:

• /uploads/attachment/vest/606/Talent_Sandbox_online_dogadjaj.png