Talent Sandbox

Studentska konferencija Talent Sandbox  se održava u subotu 9. aprila. Program počinje pre podne radionicom koja se dešava uživo, a vodiće je HR tim kompanije Nordeus i sa odabranim učesnicima će proći kroz proces kreiranja konkurentne prijave za posao na umetničkim poziijama.

Glavni deo programa će se održavati online u popodnevnim časovima, gde ćemo kao goste imati ljude iz kreativnih agencija i kompanija koji će pričati o svojim poslovima imogućnostima zaposlenja u industriji (u pitanju su predstavnici marketinškeagencije Ovation BBDO, studija AltFuturei kompanije 3Lateral, inače ogranka Epic Games). Kao poslednji segment konferencije je uživo modelovanje u softveru ZBrush koje će raditi kolega Milan Krstić,  profesor na Beogradskoj Politehnici i novi predavač na kursevima organskog modelovanja u Crater Training Centru.

Link do naše stranice sa svim informacijama i prijavom:

• /uploads/attachment/vest/606/Talent_Sandbox_online_dogadjaj.png