Премијера "Слобода нама"

У суботу, 21. маја у Дворани Културног центра (Коларчева бр.6) од 17.00 часова одржаће се свечана премијера радова студената I године Филмске и телевизијске продукције под слоганом Слобода нама.

Програм је конципиран тако да ће најпре бити приказане индивидуалне вежбе из телевизијске продукције, за које је тема била управо мотив и појам слободе. Затим ће публика имати прилику да погледа заједнички пројекат из филмске продукције – класни филм Слобода нама.

Уз менторство професора Вање Шибалић, Огњена Ракчевића и Марине Фафулић Милосављевић студенти су успели да идејно и креативно-организационо реализују све радове.

Студенти I године ФТВ продукције: Катарина Путић, Лена Радуловић, Никола Петровић, Мина Максимовић, Ања Радуновић, Павле Мијановић, Вук Стаматовић, Ана Шамара, Теодора Дмитровић, Лена Трифуновић и Јелена Косара.

• /uploads/attachment/vest/650/FDU_crni.jpg