Premijera "Sloboda nama"

U subotu, 21. maja u Dvorani Kulturnog centra (Kolarčeva br.6) od 17.00 časova održaće se svečana premijera radova studenata I godine Filmske i televizijske produkcije pod sloganom Sloboda nama.

Program je koncipiran tako da će najpre biti prikazane individualne vežbe iz televizijske produkcije, za koje je tema bila upravo motiv i pojam slobode. Zatim će publika imati priliku da pogleda zajednički projekat iz filmske produkcije – klasni film Sloboda nama.

Uz mentorstvo profesora Vanje Šibalić, Ognjena Rakčevića i Marine Fafulić Milosavljević studenti su uspeli da idejno i kreativno-organizaciono realizuju sve radove.

Studenti I godine FTV produkcije: Katarina Putić, Lena Radulović, Nikola Petrović, Mina Maksimović, Anja Radunović, Pavle Mijanović, Vuk Stamatović, Ana Šamara, Teodora Dmitrović, Lena Trifunović i Jelena Kosara.

• /uploads/attachment/vest/650/FDU_crni.jpg