Награде студентима Глуме

На 39. Позоришном фестивалу "Нушићеви дани" у Смедереву, Плакета са ликом Бранислава Нушића за најбоље глумачко остварење вечери по оцени публике, додељена је Луки Грбићу, студенту IV године Глуме, шеф класе др ум. Срђан Ј. Карановић, редoвни професор, сарадник Душан Матејић, асистент, за улогу Шекспира у представи „Заљубљени Шекспир", у режији Ане Томовић, Београдског драмског позоришта.

На 67. Стеријином позорју у Новом Саду Стеријина награда из Фонда „Дара Даринка Чаленић", за најбољег младог глумца, додељена је Алексеју Бјелогрлићу, студенту III године Глуме, шеф класе Драган Петровић, редовни професор, Мина Обрадовић, асистент, за улогу Танаска у представи "Чудо у Шаргану", у режији Јагоша Марковића, Југословенског драмског позоришта.

• /uploads/attachment/vest/665/FDU_beli.jpg