Nagrade studentima Glume

Na 39. Pozorišnom festivalu "Nušićevi dani" u Smederevu, Plaketa sa likom Branislava Nušića za najbolje glumačko ostvarenje večeri po oceni publike, dodeljena je Luki Grbiću, studentu IV godine Glume, šef klase dr um. Srđan J. Karanović, redovni profesor, saradnik Dušan Matejić, asistent, za ulogu Šekspira u predstavi „Zaljubljeni Šekspir", u režiji Ane Tomović, Beogradskog dramskog pozorišta.

Na 67. Sterijinom pozorju u Novom Sadu Sterijina nagrada iz Fonda „Dara Darinka Čalenić", za najboljeg mladog glumca, dodeljena je Alekseju Bjelogrliću, studentu III godine Glume, šef klase Dragan Petrović, redovni profesor, Mina Obradović, asistent, za ulogu Tanaska u predstavi "Čudo u Šarganu", u režiji Jagoša Markovića, Jugoslovenskog dramskog pozorišta.

• /uploads/attachment/vest/665/FDU_beli.jpg