Студентски фестивал ФotoFUTURA

www.fotofutura.rs

Задовољство нам је обавестити Вас да Факултети драмских и примењених уметности у Београду (ФДУ+ФПУ), уз подршку компаније Canon, покрећу први студентски фестивал фотографије ФotoFUTURA.

Фестивал ФotoFUTURA бави се савременим фотографским и другим визуелним медијима, а укључује гостовања истакнутих професионалаца из земље и света и изложбу изабраних студентских радова, у галерији NoConcept,

Поенкареова 3 у Београду, од 21. октобра до 4. новембра, 2022. године.

Свечано отварање Фестивала десиће се 21. октобра у 19 часова, у галерији No Concept и на оближњем перону некадашње Дунав железничке станице и биће то последњи јавни догађај пре скидања железничке пруге и промене функције овог историјског здања. Отварање обележава 20 студената ФДУ и ФПУ који ће извести мултимедијални перформанс инспирисан фотографском уметношћу и том приликом биће уручена Canon ФotoFUTURA награда за најуспешнији студентски рад.

Позивамо Вас да својим присуством увеличате и подржите ФotoFUTURU и уметност младих стваралаца.

ФotoFUTURA тим

Факултет драмских уметности