Прикупљање пакетића за децу са Космета

Драге колегинице и колеге,

У сарадњи са студентским парламентима нашег универзитета прикључили смо се ВЕЛИКОЈ ХУМАНИТАРНОЈ АКЦИЈИ ПРИКУПЉАЊА ПАКЕТИЋА ЗА ДЕЦУ СА КОСМЕТА.

Прикупљање пакетића трајаће од 16. ДЕЦЕМБРА ДО 22. ДЕЦЕМБРА.

Поклончиће можете да оставите у кутије и џакове који ће у току дана бити постављени у клубу Факултета драмских уметности, код степеница и јелке.

ПОКЛОНИ могу бити слаткиши, сланиши, сокићи, прибор за цртање, прибор за школу, играчке, производи за личну хигијену и слично.

Напомињемо да не може да се поклони одећа која није нова и запакована, као ни плишане играчке које нису нове и запаковане.

Све дониране поклоне паковаће у новогодишње џакчиће студенти Универзитета уметности, тако да не морате и не требате да пакујете своје донације. Сваки пакетић треба да садржи сокић, штапиће, неки кекс, сланише, па тек онда остале ствари.

НАДАМО СЕ ДА ЋЕМО ЗАЈЕДНИЧКИМ СНАГАМА УСПЕТИ ДА ШТО БОЉЕ ОСТВАРИМО ОВУ АКЦИЈУ!

Унапредни захвални,

Студентски парламент ФДУ