Prikupljanje paketića za decu sa Kosmeta

Drage koleginice i kolege,

U saradnji sa studentskim parlamentima našeg univerziteta priključili smo se VELIKOJ HUMANITARNOJ AKCIJI PRIKUPLJANJA PAKETIĆA ZA DECU SA KOSMETA.

Prikupljanje paketića trajaće od 16. DECEMBRA DO 22. DECEMBRA.

Poklončiće možete da ostavite u kutije i džakove koji će u toku dana biti postavljeni u klubu Fakulteta dramskih umetnosti, kod stepenica i jelke.

POKLONI mogu biti slatkiši, slaniši, sokići, pribor za crtanje, pribor za školu, igračke, proizvodi za ličnu higijenu i slično.

Napominjemo da ne može da se pokloni odeća koja nije nova i zapakovana, kao ni plišane igračke koje nisu nove i zapakovane.

Sve donirane poklone pakovaće u novogodišnje džakčiće studenti Univerziteta umetnosti, tako da ne morate i ne trebate da pakujete svoje donacije. Svaki paketić treba da sadrži sokić, štapiće, neki keks, slaniše, pa tek onda ostale stvari.

NADAMO SE DA ĆEMO ZAJEDNIČKIM SNAGAMA USPETI DA ŠTO BOLJE OSTVARIMO OVU AKCIJU!

Unapredni zahvalni,

Studentski parlament FDU