ГОСТУЈУЋЕ ПРЕДАВАЊЕ - ПРОФ. ДР ИГОР КОВАЧЕВИЋ

Значај и улога креативних и културних индустрија у Србији

гостујуће предавање за студенте ФДУ

проф. др Игор Ковачевић, Економски факултет у Београду

четвртак, 16. новембар, 17.00-19.00, Зборница ФДУ

Позивамо вас на гостујуће предавање проф. др Игора Ковачевића о креативним и културним индустријама у Србији које ће за студенте Факултета драмских уметности одржати у четвртак 16. новембра од 17.00 до 19.00 у Зборници ФДУ.

Предавање се организује у оквиру мастер студијског програма Менаџмент културних и медијских индустрија Катедре за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културе. Модераторка разговора је др Љиљана Рогач Мијатовић, ванр. проф.

Игор Ковачевић је ванредни професор Економског факултета Универзитета у Београду. Фокус истраживања и практичног рада се односи на области маркетинга и менаџмента дестинација, конгресног туризма, менаџмент догађаја и креативне индустрије. У претходном периоду обављао је позиције помоћника директора Туристичке организације Србије, Директора Павиљона Републике Србије током ЕКСПО 2020 Дубаи, Заменика председавајућег ICCA CEC, као и члан Образовног комитета IMEX-а.

• /uploads/attachment/vest/1016/gostujuce_predavanje_Igor_Kovacevic_1_.png