GOSTUJUĆE PREDAVANJE - PROF. DR IGOR KOVAČEVIĆ

Značaj i uloga kreativnih i kulturnih industrija u Srbiji

gostujuće predavanje za studente FDU

prof. dr Igor Kovačević, Ekonomski fakultet u Beogradu

četvrtak, 16. novembar, 17.00-19.00, Zbornica FDU

Pozivamo vas na gostujuće predavanje prof. dr Igora Kovačevića o kreativnim i kulturnim industrijama u Srbiji koje će za studente Fakulteta dramskih umetnosti održati u četvrtak 16. novembra od 17.00 do 19.00 u Zbornici FDU.

Predavanje se organizuje u okviru master studijskog programa Menadžment kulturnih i medijskih industrija Katedre za menadžment i produkciju pozorišta, radija i kulture. Moderatorka razgovora je dr Ljiljana Rogač Mijatović, vanr. prof.

Igor Kovačević je vanredni profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Fokus istraživanja i praktičnog rada se odnosi na oblasti marketinga i menadžmenta destinacija, kongresnog turizma, menadžment događaja i kreativne industrije. U prethodnom periodu obavljao je pozicije pomoćnika direktora Turističke organizacije Srbije, Direktora Paviljona Republike Srbije tokom EKSPO 2020 Dubai, Zamenika predsedavajućeg ICCA CEC, kao i član Obrazovnog komiteta IMEX-a.

• /uploads/attachment/vest/1016/gostujuce_predavanje_Igor_Kovacevic_1_.png