ДАНИ БОРБЕ ПРОТИВ НАСИЉА 13. - 15.12.2023.

Са задовољством Вас позивамо на Дане борбе против насиља Факултета драмских уметности, у организацији Радне групе ФДУ Против насиља, који ће се одржавати од среде 13. децембра до петка 15. децембра 2023. године.

Програм Дана борбе против насиља отвориће сценско читање текста Христине Митић и Лоре Џолић ,,Све се десило тако брзо'' у режији Таре Митровић на сцени,,Мата Милошевић'' у среду у 18 часова, затим ће наредног дана, од 19 часова у Великој биоскопској сали ФДУ, бити приказани студентски филмови уз разговор са ауторима и ауторкама који ће модерирати Софија Димитријевић.

У петак, 15.12. у 11 часова у биоскопској сали ФДУ, биће одржано предавање за студенткиње и студенте I godine FDU pod nazivom ,,ŠKOLA BEZ NASILJA, kako da obrazovni sistem bude bezbedan za sve'' koji su pripremili Nina Račeta, Marko Ribić i Irena Ristić.

Radujemo se Vašem dolasku i podržavanju Dana borbe protiv nasilja!

• /uploads/attachment/vest/1049/FDU_u_boji_verzija_3.jpg