DANI BORBE PROTIV NASILJA 13. - 15.12.2023.

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na Dane borbe protiv nasilja Fakulteta dramskih umetnosti, u organizaciji Radne grupe FDU Protiv nasilja, koji će se održavati od srede 13. decembra do petka 15. decembra 2023. godine.

Program Dana borbe protiv nasilja otvoriće scensko čitanje teksta Hristine Mitić i Lore Džolić ,,Sve se desilo tako brzo'' u režiji Tare Mitrović na sceni,,Mata Milošević'' u sredu u 18 časova, zatim će narednog dana, od 19 časova u Velikoj bioskopskoj sali FDU, biti prikazani studentski filmovi uz razgovor sa autorima i autorkama koji će moderirati Sofija Dimitrijević.

U petak, 15.12. u 11 časova u bioskopskoj sali FDU, biće održano predavanje za studentkinje i studente I godine FDU pod nazivom ,,ŠKOLA BEZ NASILJA, kako da obrazovni sistem bude bezbedan za sve'' koji su pripremili Nina Račeta, Marko Ribić i Irena Ristić.

Radujemo se Vašem dolasku i podržavanju Dana borbe protiv nasilja!

• /uploads/attachment/vest/1049/FDU_u_boji_verzija_3.jpg