ИСПИТНА ПРЕДСТАВА "(К)ЛИНЧ" НА АРТ ТРЕМА ФЕСТУ У РУМИ

Испитна представа „(К)ЛИНЧ" студента четврте године Позоришне и радио режије Факултета драмских уметности у Београду, Слободана Станковића у класи ред. проф. Душана Петровића и доц. Ане Томовић остварила је пласман на 27. Међународни позоришни фестивал професионалних камерних форми, академских представа и продукција установа културе АРТ ТРЕМА ФЕСТ који ће се одржати у Руми од 27. до 31. марта 2024. године у организацији Градског позоришта у Руми под покровитељством Министарства културе Републике Србије, Покрајинског секретаријата за културу, јавно информисање и односе с верским заједницама и Општине Рума.

У представи рађеној школске 2022/2023. године по тексту Алексеја Слаповског играју: Ања Ћурчић (класа ред. проф. Драгана Петровића и асис. Мине Обрадовић), Никола Шурбановић, Милица Шећеров, Митар Милићевић (класа ред. проф. Драгана Петровића и асис. Мине Обрадовић) и Никола Глишић.

Представа је на програму у четвртак 27. марта 2024. године на Треминој Камерној сцени Културног центра у Руми с почетком у 14 часова, а стручни жири радиће у саставу: Зијах Соколовић, Неџма Чизмо и Марина Вујчић.

• /uploads/attachment/vest/1077/IMG_5536.JPG
  • /uploads/attachment/vest/1077/IMG_5501.JPG