ISPITNA PREDSTAVA "(K)LINČ" NA ART TREMA FESTU U RUMI

Ispitna predstava „(K)LINČ" studenta četvrte godine Pozorišne i radio režije Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu, Slobodana Stankovića u klasi red. prof. Dušana Petrovića i doc. Ane Tomović ostvarila je plasman na 27. Međunarodni pozorišni festival profesionalnih kamernih formi, akademskih predstava i produkcija ustanova kulture ART TREMA FEST koji će se održati u Rumi od 27. do 31. marta 2024. godine u organizaciji Gradskog pozorišta u Rumi pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Srbije, Pokrajinskog sekretarijata za kulturu, javno informisanje i odnose s verskim zajednicama i Opštine Ruma.

U predstavi rađenoj školske 2022/2023. godine po tekstu Alekseja Slapovskog igraju: Anja Ćurčić (klasa red. prof. Dragana Petrovića i asis. Mine Obradović), Nikola Šurbanović, Milica Šećerov, Mitar Milićević (klasa red. prof. Dragana Petrovića i asis. Mine Obradović) i Nikola Glišić.

Predstava je na programu u četvrtak 27. marta 2024. godine na Treminoj Kamernoj sceni Kulturnog centra u Rumi s početkom u 14 časova, a stručni žiri radiće u sastavu: Zijah Sokolović, Nedžma Čizmo i Marina Vujčić.

• /uploads/attachment/vest/1077/IMG_5536.JPG
  • /uploads/attachment/vest/1077/IMG_5501.JPG