ПРИЈАВЕ ЗА ДРУГУ СМОТРУ СУ ОТВОРЕНЕ!

СМОТРА је фестивал студентског филма који организују студенти Филмског и ТВ смера Факултета драмских уметности, уз подршку професора и особља ФДУ.

Друго издање СМОТРЕ биће одржано на нашем факултету 7. 8. и 9. марта 2024, године.

СМОТРА је студентска филмска манифестација која настаје са намером да јавности презентује квалитет и диверзитет студентских радова ФДУ снимљених у току једне календарске године. Циљ СМОТРЕ је да кроз приказивање вежби студената камере, монтаже, ФТВ продукције и ФТВ режије постане битно место упознавања са филмским интересовањима и размишљањима младих филмских уметника, као и простор приближавања и повезивања студената свих смерова ФДУ кроз њихова филмска остварења.

Своје филмове можете пријавити попуњавањем овог формулара.

Пре почетка попуњавања формулара, окачите Ваш филм на google drive/dropbox/вимео у најбољој могућој резолуцији и омогућите скидање фајла (х264 или прорес).

Рок за пријаву је 27.02.2024. (23:59h).

Желели бисмо да видимо што више ваших радова, било филмских или телевизијских, као и ваше екипе у публици!

• /uploads/attachment/vest/1091/IMG_1441.jpeg