PRIJAVE ZA DRUGU SMOTRU SU OTVORENE!

SMOTRA je festival studentskog filma koji organizuju studenti Filmskog i TV smera Fakulteta dramskih umetnosti, uz podršku profesora i osoblja FDU.

Drugo izdanje SMOTRE biće održano na našem fakultetu 7. 8. i 9. marta 2024, godine.

SMOTRA je studentska filmska manifestacija koja nastaje sa namerom da javnosti prezentuje kvalitet i diverzitet studentskih radova FDU snimljenih u toku jedne kalendarske godine. Cilj SMOTRE je da kroz prikazivanje vežbi studenata kamere, montaže, FTV produkcije i FTV režije postane bitno mesto upoznavanja sa filmskim interesovanjima i razmišljanjima mladih filmskih umetnika, kao i prostor približavanja i povezivanja studenata svih smerova FDU kroz njihova filmska ostvarenja.

Svoje filmove možete prijaviti popunjavanjem ovog formulara.

Pre početka popunjavanja formulara, okačite Vaš film na google drive/dropbox/vimeo u najboljoj mogućoj rezoluciji i omogućite skidanje fajla (h264 ili prores).

Rok za prijavu je 27.02.2024. (23:59h).

Želeli bismo da vidimo što više vaših radova, bilo filmskih ili televizijskih, kao i vaše ekipe u publici!

• /uploads/attachment/vest/1091/IMG_1441.jpeg