„Предузета мера" отворила студентски фестивал у Новом Саду

У оквиру студентског фестивала „Промена под маскама", успешно је изведена представа „Предузета мера", по тексту Бертолта Брехта, у режији Стефана Чамџића, студента четврте године Позоришне режије, у класи ред. проф. Алисе Стојановић и стручне сараднице Таре Манић. Фестивал се одржао од 16. до 18. октобра, у Културној станици „Еђшег", под слоганом „Промена под маскама", у организацији Позоришта „Промена", које делује у оквиру Уметничког друштва студената драмског одсека „Академије уметности" у Новом Саду.

У представи играју Алиса Радаковић, Матија Илић, Алекса Маринковић, Никола Павловић, Лазар Николић, Лазар Торбица, Никола Мијаиловић и Тамара Врачар. Драму је превела Мина Станкић, сценографкиња представе је Невена Марковић, костимгорафкиње су Ивана Савић и Оливера Цукавац, драматург је Никола Миладиновић, музички продуцент је Алекса Маринковић, корепетитор је Лазар Торбица, организаторка је Тамара Врачар, графички дизајнер је Никола Мијаиловић и фотографкиња је Ружица Ристивојевић.

• /uploads/attachment/vest/298/01__1_.jpg
  • /uploads/attachment/vest/298/02__1_.jpg