„Preduzeta mera" otvorila studentski festival u Novom Sadu

U okviru studentskog festivala „Promena pod maskama", uspešno je izvedena predstava „Preduzeta mera", po tekstu Bertolta Brehta, u režiji Stefana Čamdžića, studenta četvrte godine Pozorišne režije, u klasi red. prof. Alise Stojanović i stručne saradnice Tare Manić. Festival se održao od 16. do 18. oktobra, u Kulturnoj stanici „Eđšeg", pod sloganom „Promena pod maskama", u organizaciji Pozorišta „Promena", koje deluje u okviru Umetničkog društva studenata dramskog odseka „Akademije umetnosti" u Novom Sadu.

U predstavi igraju Alisa Radaković, Matija Ilić, Aleksa Marinković, Nikola Pavlović, Lazar Nikolić, Lazar Torbica, Nikola Mijailović i Tamara Vračar. Dramu je prevela Mina Stankić, scenografkinja predstave je Nevena Marković, kostimgorafkinje su Ivana Savić i Olivera Cukavac, dramaturg je Nikola Miladinović, muzički producent je Aleksa Marinković, korepetitor je Lazar Torbica, organizatorka je Tamara Vračar, grafički dizajner je Nikola Mijailović i fotografkinja je Ružica Ristivojević.

• /uploads/attachment/vest/298/01__1_.jpg
  • /uploads/attachment/vest/298/02__1_.jpg