FIST16 - Панел дискусија Будућност позоришне уметности: перспектива младих позоришних стваралаца

У оквиру 16. Фестивала Интернационалног студентског театра FIST који организују студенти и студенткиње Катедре за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културе у понедељак, 24. маја у 14 часова одржаће се панел дискусија Будућност позоришне уметности: перспектива младих позоришних стваралаца. На панелу ће говорити студенткиње Националне Академије Драмских Уметности Aleksander Zelwerovicz из Варшаве, Националне Академије за Позоришну уметност из Кракова - огранак у Вроцлаву и Пољске Националне Школе за Филм, Телевизију и Позориште из Лођа. Панел се организује у оквиру пољског дана, односно концепта државе у фокусу који представља новину на FIST фестивалу, а то је ове године Пољска.

Панел је доступан на FIST YouTube каналу, као и остале представе из овогодишње селекције фестивала.

Захваљујемо се пољској амбасади на сарадњи на овом пројекту.

• /uploads/attachment/vest/426/panel_discussion_fb.jpg