FIST16 - Panel diskusija Budućnost pozorišne umetnosti: perspektiva mladih pozorišnih stvaralaca

U okviru 16. Festivala Internacionalnog studentskog teatra FIST koji organizuju studenti i studentkinje Katedre za menadžment i produkciju pozorišta, radija i kulture u ponedeljak, 24. maja u 14 časova održaće se panel diskusija Budućnost pozorišne umetnosti: perspektiva mladih pozorišnih stvaralaca. Na panelu će govoriti studentkinje Nacionalne Akademije Dramskih Umetnosti Aleksander Zelwerovicz iz Varšave, Nacionalne Akademije za Pozorišnu umetnost iz Krakova - ogranak u Vroclavu i Poljske Nacionalne Škole za Film, Televiziju i Pozorište iz Lođa. Panel se organizuje u okviru poljskog dana, odnosno koncepta države u fokusu koji predstavlja novinu na FIST festivalu, a to je ove godine Poljska.

Panel je dostupan na FIST YouTube kanalu, kao i ostale predstave iz ovogodišnje selekcije festivala.

Zahvaljujemo se poljskoj ambasadi na saradnji na ovom projektu.

• /uploads/attachment/vest/426/panel_discussion_fb.jpg