Љетња филмска школа - позив за студенте завршних година студија ФТВ режије, ФТВ продукције и Драматургије

Позивају се заинтересовани студенти завршних година студија ФТВ режије, ФТВ продукције и Драматургије да се јаве на имејл адресу fduinfo@fdu.bg.ac.rs до четвртка, 30.06.2022. године.

Љетња филмска школа

Како до првог филма?

6 – 12. јул 2022. Никшић, Црна Гора

ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ

Позивамо све заинтересоване студенте и студенткиње да се јаве на позив за учешће у Љетњој филмској школи Како до првог филма?

Прво издање Љетње филмске школе Како до првог филма? одржаће се између 6. и 12. јула у Никшићу. Школа ће окупити студенате и предаваче филмских школа из региона и има за циљ усавршавање техника промишљања и паковања пројеката дебитантских дугометражних играних филмова. Током седмодневног програма, полазници и полазнице ће имати прилику да прођу кроз све фазе процеса развоја филмског пројекта, у коју су укључени сценаристи, редитељи и продуценти.

• /uploads/attachment/vest/685/large_large_FDU_sivi.jpg