Ljetnja filmska škola - poziv za studente završnih godina studija FTV režije, FTV produkcije i Dramaturgije

Pozivaju se zainteresovani studenti završnih godina studija FTV režije, FTV produkcije i Dramaturgije da se jave na imejl adresu fduinfo@fdu.bg.ac.rs do četvrtka, 30.06.2022. godine.

Ljetnja filmska škola

Kako do prvog filma?

6 – 12. jul 2022. Nikšić, Crna Gora

POZIV ZA UČEŠĆE

Pozivamo sve zainteresovane studente i studentkinje da se jave na poziv za učešće u Ljetnjoj filmskoj školi Kako do prvog filma?

Prvo izdanje Ljetnje filmske škole Kako do prvog filma? održaće se između 6. i 12. jula u Nikšiću. Škola će okupiti studenate i predavače filmskih škola iz regiona i ima za cilj usavršavanje tehnika promišljanja i pakovanja projekata debitantskih dugometražnih igranih filmova. Tokom sedmodnevnog programa, polaznici i polaznice će imati priliku da prođu kroz sve faze procesa razvoja filmskog projekta, u koju su uključeni scenaristi, reditelji i producenti.

• /uploads/attachment/vest/685/large_large_FDU_sivi.jpg