Дипломска представа „Никада нисмо били овде" на фестивалу у Румунији

На Међународном позоришном фестивалу у Сибиу, Румунија, који  траје од  24. 6. – 3.7. 2022. изведена је дипломска представа студенткиње Позоришне режије Ање Чуковић, шеф класе Алиса Стојановић, ред. проф. Тара Манић, стручни сарадник и дипломска представа студената Глуме Ање Павићевић, Филипа Станковског и Јане Бјелице, шеф класе Биљана Машић, ред. проф. сарадници Павле Лазић и Мина Обрадовић - комад „Никада нисмо били овде", студенткиње IV године Драматургије Лоре Џолић.

Лора Џолић

НИКАДА НИСМО БИЛИ ОВДЕ

Редитељка: Ања Чуковић

Улоге:

Сузана - Јана Бјелица

Предраг - Филип Станковски

Десанка - Ања Павићевић

Момчило - Марко Павловић

Сценографија: Сања Усановић

Костимографија: Милица Живановић

Сценски покрет: Александра Бибић Коларов
Дизајн звука: Јана Баљак