Diplomska predstava „Nikada nismo bili ovde" na festivalu u Rumuniji

Na Međunarodnom pozorišnom festivalu u Sibiu, Rumunija, koji  traje od  24. 6. – 3.7. 2022. izvedena je diplomska predstava studentkinje Pozorišne režije Anje Čuković, šef klase Alisa Stojanović, red. prof. Tara Manić, stručni saradnik i diplomska predstava studenata Glume Anje Pavićević, Filipa Stankovskog i Jane Bjelice, šef klase Biljana Mašić, red. prof. saradnici Pavle Lazić i Mina Obradović - komad „Nikada nismo bili ovde", studentkinje IV godine Dramaturgije Lore Džolić.

Lora Džolić

NIKADA NISMO BILI OVDE

Rediteljka: Anja Čuković

Uloge:

Suzana - Jana Bjelica

Predrag - Filip Stankovski

Desanka - Anja Pavićević

Momčilo - Marko Pavlović

Scenografija: Sanja Usanović

Kostimografija: Milica Živanović

Scenski pokret: Aleksandra Bibić Kolarov
Dizajn zvuka: Jana Baljak