Јавно читање студената Факултета драмских уметности у УК „Пароброд“

Јавно читање победничког текста Стеријиног позорја за 2023. године „Кавез за птице“ аутора Николе Станишића биће одржано у петак 2. јуна 2023. године у Пароброд театру Установе културе „Пароброд“ у Београду (Капетан Мишина 6А), с почетком у 20 часова.

Редитељ јавног читања је Слободан Станковић, студент треће године позоришне и радио режије на Факултету драмских уметности у Београду у класи ред. проф. Душана Петровића и доц. Ане Томовић која је и уредница програма у УК „Пароброд“.

У јавном читању учествују студенти глуме Факултета драмских уметности у Београду: Риста Милутиновић, Марко Миљковић, Недељко Тепавчевић, Братислав Здравковић и Богдан Костић, студенти друге године у класи доц. Петра Бенчине и сар. Павла Лазића,  и Ања Ћурчић, студенткиња четврте године Глуме у класи ред. проф. Драгана Петровића и асис. Мине Обрадовић.

• /uploads/attachment/vest/901/PP_1.JPG