Javno čitanje studenata Fakulteta dramskih umetnosti u UK „Parobrod“

Javno čitanje pobedničkog teksta Sterijinog pozorja za 2023. godine „Kavez za ptice“ autora Nikole Stanišića biće održano u petak 2. juna 2023. godine u Parobrod teatru Ustanove kulture „Parobrod“ u Beogradu (Kapetan Mišina 6A), s početkom u 20 časova.

Reditelj javnog čitanja je Slobodan Stanković, student treće godine pozorišne i radio režije na Fakultetu dramskih umetnosti u Beogradu u klasi red. prof. Dušana Petrovića i doc. Ane Tomović koja je i urednica programa u UK „Parobrod“.

U javnom čitanju učestvuju studenti glume Fakulteta dramskih umetnosti u Beogradu: Rista Milutinović, Marko Miljković, Nedeljko Tepavčević, Bratislav Zdravković i Bogdan Kostić, studenti druge godine u klasi doc. Petra Benčine i sar. Pavla Lazića,  i Anja Ćurčić, studentkinja četvrte godine Glume u klasi red. prof. Dragana Petrovića i asis. Mine Obradović.

• /uploads/attachment/vest/901/PP_1.JPG