"ЗГАЖЕНЕ" ПРОГЛАШЕН НАЈБОЉИМ ФИЛМОМ ФЕСТИВАЛА СРПСКОГ ФИЛМА ФАНТАСТИКЕ

На управо завршеном 17. Фестивалу српског филма фантастике награду Коскар за најбољи домаћи филм понело је остварење Згажене, класни филм студената ФТВ продукције из 2022. године, који је рађен као испитни филм друге године под менторством ванредног професора Милана Тодоровића.

Честитамо студентима Катедре за Филмску и телевизијску продукцију, који су сада четврта година: Мина Леонтијевић, Марта Алимпијевић, Наталија Гавриловић, Катарина Бугарин, Марта Ћупрић, Јелена Петковић, Марија Глушич, Данило Јоковић, Лука Ковачевић, Мила Тодоровић, Милица Столић, Ксенија Минић, Ана Дајовић.

Кратки филм Згажене је по сценарију Мине Леонтијевић режирао Александар Теокаревић, директор фотографије био је Филип Стојановић, монтажер Сергеј Шепетковски, а дизајнери звука Наташа Шормаз и Иван Рајнингер.

Честитамо нашим студентима на освојеној награди!

• /uploads/attachment/vest/982/Zgazene.jpg
  • /uploads/attachment/vest/982/FSFF_Koskar_Foto-Daniela-Radojkovic-1-1536x1025.jpg
  • /uploads/attachment/vest/982/1654268241-zgazene-750x405.png