"ZGAŽENE" PROGLAŠEN NAJBOLJIM FILMOM FESTIVALA SRPSKOG FILMA FANTASTIKE

Na upravo završenom 17. Festivalu srpskog filma fantastike nagradu Koskar za najbolji domaći film ponelo je ostvarenje Zgažene, klasni film studenata FTV produkcije iz 2022. godine, koji je rađen kao ispitni film druge godine pod mentorstvom vanrednog profesora Milana Todorovića.

Čestitamo studentima Katedre za Filmsku i televizijsku produkciju, koji su sada četvrta godina: Mina Leontijević, Marta Alimpijević, Natalija Gavrilović, Katarina Bugarin, Marta Ćuprić, Jelena Petković, Marija Glušič, Danilo Joković, Luka Kovačević, Mila Todorović, Milica Stolić, Ksenija Minić, Ana Dajović.

Kratki film Zgažene je po scenariju Mine Leontijević režirao Aleksandar Teokarević, direktor fotografije bio je Filip Stojanović, montažer Sergej Šepetkovski, a dizajneri zvuka Nataša Šormaz i Ivan Rajninger.

Čestitamo našim studentima na osvojenoj nagradi!

• /uploads/attachment/vest/982/Zgazene.jpg
  • /uploads/attachment/vest/982/FSFF_Koskar_Foto-Daniela-Radojkovic-1-1536x1025.jpg
  • /uploads/attachment/vest/982/1654268241-zgazene-750x405.png