ОТВОРЕН КОНКУРС ЗА 19. ФЕСТИВАЛ ИНТЕРНАЦИОНАЛНОГ СТУДЕНТСКОГ ТЕАТРА - ФИСТ

Са задовољством вас обавештавамо да су пријаве за Фестивал интернационалног студентског театра (ФИСТ) званично отворене. Овогодишњи ФИСТ одржаће се у Београду, од 20. до 25. маја 2024. године.

ФИСТ је међународни позоришни фестивал, који организују студенти Катедре за менаџмент и продукцију позоришта, радија и културе Факултета драмских уметности, који настоји да створи услове за размену искустава, знања, вештина, као и сарадњу и везе са ученицима из области драмске уметности.

Слоган овогодишњег ФИСТ-а је: „(При)стани на притисак.

“Притисак – дефинише се као сила која делује управно на површину подељена површином на коју сила делује, а представља се формулом p = F/S. Притисак се мери у паскалима (Pa).

ФИСТ 19 другачије мери притисак.

Да ли време у којем живимо јури нас, или ми јуримо време? Морамо ли пристајати на ограничења? Шта је то чему тежимо?”, порука је организационог тима овогодишњег фестивала.

Више информација и апликациону форму пронађите на линку: https://shorturl.at/tLT68

Пријаве слати на мејл fist.mainprogram@gmail.com до 16.2.2024.

• /uploads/attachment/vest/1071/fist1.JPG
  • /uploads/attachment/vest/1071/fist2.JPG