ИЗБОРИ ЗА СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ ФАКУЛТЕТА ДРАМСКИХ УМЕТНОСТИ

Драге колеге, студентском парламенту ове године истиче мандат, те је потребно 5 нових чланова/чланица који ће га заменити од октобра.

Верујемо да међу вама има заинтересованих зато ПРИЈАВИТЕ СЕ слањем мејла на studenti.fdu@gmail.com са следећим подацима:

- ИМЕ И ПРЕЗИМЕ, фотографија;

- СТЕПЕН И ГОДИНА СТУДИЈА;

- КАТЕДРА и година уписа;

- МОТИВАЦИЈА (око 200 речи);

- ИДЕЈЕ (планиране теме којима бисте се бавили у оквиру парламента наредне две године, активности и сл. у око 200 речи).

РОК је до суботе 1. јуна (у петак до поноћи шаљите) како би се у понедељак 3. јуна одржали избори у просторијама факултета.

Молимо вас да се у што већем броју одазовете како за пријаву за парламент, тако и за гласање и одабир будућих чланова.

Ако постоје нека питања, недоумице, размишљања можете нам писати путем мејла или приватним каналима.

• /uploads/attachment/vest/1162/1__1_.jpg
  • /uploads/attachment/vest/1162/2__1_.jpg