IZBORI ZA STUDENTSKI PARLAMENT FAKULTETA DRAMSKIH UMETNOSTI

Drage kolege, studentskom parlamentu ove godine ističe mandat, te je potrebno 5 novih članova/članica koji će ga zameniti od oktobra.

Verujemo da među vama ima zainteresovanih zato PRIJAVITE SE slanjem mejla na studenti.fdu@gmail.com sa sledećim podacima:

- IME I PREZIME, fotografija;

- STEPEN I GODINA STUDIJA;

- KATEDRA i godina upisa;

- MOTIVACIJA (oko 200 reči);

- IDEJE (planirane teme kojima biste se bavili u okviru parlamenta naredne dve godine, aktivnosti i sl. u oko 200 reči).

ROK je do subote 1. juna (u petak do ponoći šaljite) kako bi se u ponedeljak 3. juna održali izbori u prostorijama fakulteta.

Molimo vas da se u što većem broju odazovete kako za prijavu za parlament, tako i za glasanje i odabir budućih članova.

Ako postoje neka pitanja, nedoumice, razmišljanja možete nam pisati putem mejla ili privatnim kanalima.

• /uploads/attachment/vest/1162/1__1_.jpg
  • /uploads/attachment/vest/1162/2__1_.jpg