ПОЗИВ НА ФИЛМСКУ КОНФЕРЕНЦИЈУ "РАМПА"

Драге студенткиње и студенти,

Овом приликом Вас позивамо да се придружите филмској конференцији "Рампа" 2. и 3. децембра у великој биоскопској сали Факултета драмских уметности.

Рампа је конференција о филмској уметности која је настала са циљем да повеже представнике филмске индустрије на локалном, регионалном и међународном нивоу, али и интергенерацијски, како би отворила дискусију о актуелним проблемима у филму, како на уметничком, тако и на сваком другом нивоу. Главна тема овогодишње конференције је Хиперпродукција.

На панелима ће нам се ове године прикључити разна велика имена из света филма, како играног, тако и документарног, међу којима су Горан Марковић, Драган Бјелогрлић, Срдан Голубовић, Маја Милош, Лука Папић, Никола Лежаић, Андријана Стојковић и други.

У вечерњем делу конференције одржаће се пројекције студентских филмова са различитих академија у региону.

Улаз на Рампу је бесплатан уз претходну акредитацију:

За све информације у вези акредитација можете нам се обратити на: rampa@filmobservatory.com

Охрабрујемо вас да присуствујете и будете активни учесници у овим разговорима.

Хвала и видимо се на Рампи !

• /uploads/attachment/vest/1026/Flajer-rampa__1_.jpg

Фајлови